Utrzymanie czystości

Każdy gospodarz przykłada niezwykłą wagę do czystości wokół swojego domu. Dlatego też, wycieraczki ACO VARIO®, to pozycja obowiązkowa dla każdego domu jednorodzinnego.

Kompletny  system składa się z wycieraczki zewnętrznej i wewnętrznej. Oprócz wysokiej jakości, ACO stawia na trwałość i funkcjonalność.
Wycieraczki zewnętrzne składają się z podstawy polimerbetonowej oraz jednego z kilku wariantów wykończenia: krata ze stali ocynkowanej, guma, ryps szary lub czarny.
Pozwalają zatrzymać zanieczyszczenia z obuwia na zewnątrz. Dodatkowo w podstawie wycieraczki znajduje się otwór odpływowy Φ110, pozwalający odprowadzić ociekającą wodę z obuwia przez dno wycieraczki.
Wycieraczka to doskonała opcja do zastosowania na tarasie wykończonym płytkami. Oprócz zatrzymania nieczystości przed progiem wejściowym (najczęściej do pokoju dziennego), przy podłączeniu odpływu ułatwia mycie i spłukiwanie tarasu wężem ogrodowym.

Wycieraczki wewnętrzne to estetyczne maty z rypsu w kolorze szarym lub czarnym, nie dopuszczające do roznoszenia zabrudzeń za progiem.