Minione wydarzenia

Zapraszamy do odwiedzenia najważniejszych w branży, 18 Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska organizowanych na monachijskich terenach New Munich Trade Fair Centre, uważanych za jedne z największych i najnowocześniejszych centrów targowych na świecie. Ponad 3 tysiące wystawców z ponad 50 krajów, prezentujących nowości i innowacyjne technologie na powierzchni przekraczającej 230 tyś m. kw. a wśród nich Polscy wystawcy, którzy zajmą 1000 m kw. powierzchni  wystawowej oraz goście z Polski, których liczbę szacuje się na 1,5 tyś osób.

Czytaj więcej...

 

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska D-18 (hala D) podczas trwania XIV Targów Grupy PSB w Kielcach w dniach 2 -3 marca 2016r. Zaprezentujemy najlepsze rozwiązania na polskim rynku w ramach przydomowych odwodnień.

Więcej informacji...

 

 

Jesteś profesjonalistą? Wkładasz serce w każdą realizację? Pragniesz stale poprawiać własne umiejętności? Zapraszamy na cykl szkoleń Akademia Profesjonalisty organizowanych przez Sopro we współpracy z ACO.

Więcej informacji...

 

 

Zapraszamy wszystkich architektów, projektantów oraz deweloperów na spotkanie poświęcone nowym technologiom w budownictwie. Konferencja odbędzie się 19.11.15r. w budynku Centrum Konferencyjnym Muranów przy Muzeum Historii Żydów Polskich. Budynek zaprojektowany przez architekta Rainera Mahlamäkiego.

Więcej informacji...

 

 

Koncepcja architektoniczna Galerii Europa - Daleki Wschód powstała w pracowni Ingarden & Ewy, której architekci współpracowali z Aratą Isozakim przy projekcie Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w 1944 roku.

Więcej informacji...

 

 

W dniach 6 - 9 października 2015 roku w Monachium odbędą się Międzynarodowe targi sektora lotniskowego Inter Airport Europe.

Więcej informacji...

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas XI Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO w Gdańsku w dniach 22 - 25 września 2015. Prezentować będziemy rozwiązania systemowe dla zarządzania wodami deszczowymi na terenach kolejowych.

Więcej informacji...

 

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH 2015, gdzie zaprezentujemy najnowsze rozwiązania w dziedzinie higienicznych systemów odwodnień posadzek przemysłowych ze stali nierdzewnej oraz systemy odprowadzania nieczystości.

Więcej informacji...

 

 

Zapraszamy wszystkich architektów na spotkanie poświęcone nowym technologiom w budownictwie. Konferencja odbędzie się 17.09.15r. w budynku NOSPR w Katowicach. Gmach o prostym i zwartym obrysie jest ulokowany na 4-hektarowej działce, blisko centrum miasta. Nasi specjaliści przybliżą Państwu temat jakim jest Woda w architekturze.

Więcej informacji..

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek na I Mistrzostwa Polski Branży Infrastrukturalnej w maratonie MTB CONSTRUCTION CUP. Impreza skierowana jest do przedstawicieli inwestorów, generalnych wykonawców, deweloperów, biur projektowych i konstruktorskich oraz inżynierów budownictwa pracujących w swoich zawodach, pragnących aktywnie spędzić koniec tygodnia w doborowym towarzystwie.

Więcej informacji...

 

 

Zapraszamy do udziału w konferencji nt. "Leaders in Architecture". W spotkaniu będą brali udział czołowi architekci z centralnej i wschodniej Europy.

Miejsce: Warszawa, Hotel InterContinental
Kiedy: 01-02 czerwiec 2015 r.

Więcej informacji: www.archcee.com/en/home

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska ACO na XXIII Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2015. Targi organizowane są w Bydgoszczy w dniach 26 - 28 maja.

Więcej informacji...

 

 

Czy wiesz, że rozwiązania ACO DRAIN S200K i S150K zostały zastosowane w Filharmonii Szczecińskiej, która uzyskała nagrodę nazywaną architektonicznym Noblem. Jest to nagroda niemieckiego architekta modernistycznego Mies van der Rohe (European Union Prize for Contemporary Architecture) przyznawana co dwa lata jako prestiżowe wyróżnienie architektoniczne dla obiektów w całej w Europie...

Czytaj więcej...

 

 

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną III Edycję Targów Budowlanych WM-Expo organizowaną w Ostródzie w dniach 24-25 kwietnia 2015r. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska B-104 zlokalizowanego w hali B i zapoznania się z prezentowaną przez nas ofertą. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania związane z odwodnieniem liniowym.

Więcej informacji: http://www.wm-expo.pl/wm_expo/targi.html

 

 

Zapraszamy wszystkich architektów i projektantów wnętrz na konferencję nt. "Obiekty Użyteczności Publicznej". Konferencja odbędzie się 21.04.15r. w Europejskim Centrum Solidarności (pl.Solidarności 1, Gdańsk).

Więcej informacji...

 

 

Zagospodarowanie wody w zurbanizowanej miejskiej przestrzeni to nie proste zadanie. Wiesz jak zaprojektować taki obiekt? Wiesz na co zwrócić uwagę by zapobiec problemom?
Zainspirujemy Cię pewnymi i bezpiecznymi rozwiązaniami. Konferencja UŻYTECZNOŚĆ PUBLICZNA I BUDYNKI WYSOKOŚCIOWE już 21 kwietnia w Warszawie.

Czytaj więcej...

 

 

Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek na kolejną edycję MTB CONSTRUCTION CUP! Impreza skierowana jest do przedstawicieli inwestorów, generalnych wykonawców, deweloperów, biur projektowych i konstruktorskich oraz inżynierów budownictwa pracujących w swoich zawodach, pragnących aktywnie spędzić koniec tygodnia, wypełniony wieloma atrakcjami.

Czytaj więcej...

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w V Konferencji Naukowo-Technicznej Energia-Woda-Środowisko. Konferencja odbędzie się 25 - 27 marca 2015r. w Mrągowie. Tematem przewodnim piątej edycji jest: "Energia i Ścieki w Przemyśle Spożywczym".

ACO w trakcie trwania konferencji będzie promować rozwiązania ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego.

Więcej na temat produktów i przemysłu spożywczego na: www.aco.pl/bd/zastosowanie/przemysl-spozywczy/

Czytaj więcej...

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska D-22 (hala D) podczas trwania XIII Targów Grupy PSB w Kielcach w dniach 18-19 marca 2015r. Nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania targów i z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania związane z odwodnieniem liniowym.

Więcej informacji: www.targikielce.pl/pl/xiii-targi-grupy-psb,312,d.htm

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma ACO została jednym z opiekunów pierwszej edycji Mistrzostw Polski Branży Infrastrukturalnej w Narciarstwie Alpejskim. Po raz kolejny udowadniamy, że sportowa rywalizacja nie jest nam obca! W imieniu wszystkich sponsorów i organizatorów serdecznie zapraszamy na SKI CONSTRUCTION CUP.

Czytaj więcej...

 

 

Zapraszamy na konferencję techniczną poświęconą bezpieczeństwu obiektów przemysłowych, technologiom i odbiorom, która odbędzie się 5 marca 2015 w godz. 09.30-15.30 w Katowicach w HOTELU QUBUS PRESTIGE KATOWICE**** Celem konferencji jest przedstawienie aktualnej sytuacji w zakresie przepisów i rozwiązań dla poprawy bezpieczeństwa zakładów przemysłowych, wymiana poglądów dotyczących stanu organizacyjnego i technicznego w zakresie metod oraz narzędzi stosowanych dla zapobiegania i przeciwdziałania poważnym awariom przemysłowym.

Czytaj więcej...

 

 

Już po raz kolejny zapraszamy przedstawicieli zakładów spożywczych odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu na VII Konferencję Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym.

Skażenia mikrobiologiczne żywności, zatkane odpływy i niedrożne rury, poślizgnięcia i upadki to typowe pułapki, które zagrażają reputacji twojego przedsiębiorstwa lub narażają zdrowie twoich pracowników.

Czytaj więcej...

 

 

Sprawdź jak możemy rozwiązać problemy związane z zagospodarowaniem wody i nieczystości w zakładach produkcji i przetwórstwa żywności.

Nasza wiedza i nasze systemy gwarancją twojego spokoju. Odwiedź nasze stoisko nr 62, paw. 4 podczas Targów Polagra-Tech w Salonie Technologii Spożywczych w dniach 29 września - 2 października 2014 roku.

 

 

W pierwszy weekend lipca blisko pięćdziesięciu architektów spotkało się w okolicach podpoznańskiej Murowanej Gośliny, aby aktywnie spędzić czas podczas Rajdu Rowerowego i rywalizować w II Mistrzostwach Polski Architektów w Maratonie MTB.

Czytaj więcej...

http://www.mtbarchicup.pl/

 

 

Nagroda uhonorowaniem pracy naszych fachowców. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie!

http://www.infraeko.prz.edu.pl/

 

 

W imieniu Katedry Infrastruktury i Ekorozwoju Politechniki Rzeszowskiej zapraszamy przedstawicieli środowiska naukowego, firmy branży komunalnej, projektantów, inwestorów i zarządzających infrastrukturą komunalną do uczestnictwa w IV Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej nt. "Nowoczesne miasta. Infrastruktura i środowisko" INFRAEKO 2014, która odbędzie się w dniach 29-30 maja 2014 r. w reprezentacyjnych salach Pałacu Wielopolskich w Krakowie, gdzie ma siedzibę Urząd Miasta Krakowa.

Czytaj więcej...

 

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia najważniejszych w branży, 18 Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska organizowanych na monachijskich terenach New Munich Trade Fair Centre, uważanych za jedne z największych i najnowocześniejszych centrów targowych na świecie. Ponad 3 tysiące wystawców z ponad 50 krajów, prezentujących nowości i innowacyjne technologie na powierzchni przekraczającej 230 tyś m. kw. a wśród nich Polscy wystawcy, którzy zajmą 1000 m kw. powierzchni  wystawowej oraz goście z Polski, których liczbę szacuje się na 1,5 tyś osób.

Czytaj więcej...

 

 

 

W dniu 20 maja 2014 roku, w Bydgoszczy, rozpocznie się XXII edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2014. Będziemy prezentować tam nasze najnowsze rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska, znajdującego się w hali B.

Więcej na temat targów można przeczytać tutaj.

 

 

W dniach 14-16 maja zapraszamy na nasze stoisko C1 podczas XXI Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2014 (Warszawskie Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14).

Czytaj więcej

 

 

Jak co roku prezentujemy najlepsze rozwiązania na polskim rynku w ramach przydomowych odwodnień podczas Targów Grupy PSB.Zapraszamy do Kielc, nasze stoisko D-30 zlokalizowane jest w hali D.

Sprawdź nasze rozwiązania: http://www.aco.pl/hgb/

 

 


Bezpieczeństwem żywności interesują się organizacje rządowe i pozarządowe oraz konsumenci, gdyż zagrożenia przenoszone przez żywność są jednym z podstawowych problemów zdrowotnych społeczeństw zarówno rozwiniętych, jak i rozwijających się. Wiadomo od dawna, że na wielu etapach łańcucha żywnościowego - podczas produkcji, przeładunku, magazynowania i przygotowywania posiłków produkty żywnościowe mogą być niewłaściwie traktowane, co zwiększa ryzyko zagrożeń dla konsumentów. Profesjonalne odwodnienie, sprawne i skuteczne odprowadzenie resztek żywności z obszarów przemysłowych jest gwarancją higieny. Jak rozwiązać problemy utrzymania czystości i bezpieczeństwa w przemyśle spożywczym? Zapraszamy na VI Konferencję "Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym" 20-21 lutego, Lublin.

http://www.aco.pl/aco-odwodnienia-budynkow/zastosowanie/przemysl-spozywczy/

Szczegóły konferencji na http://www.e-bmp.pl/

 

 

Wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym markom obecnym na polskim rynku. Organizatorzy Programu prowadzonego pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk już po raz czwarty przeprowadzili badania rynkowe mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

Marka ACO została w tych badaniach bardzo wysoko oceniona i wyróżniona tytułem DOBRA MARKA 2013 – Jakość, Zaufanie, Renoma.


 

 

Nasze portfolio dla obiektów lotniczych zaprezentujemy podczas XIX Międzynarodowych Targów Branży Lotniczej inter airport Europe w Monachium w dniach 8 - 11 października 2013 r.

Pobierz zaproszenie i zobacz więcej szczegółów na http://www.interairport.com/europe/english/exhibitor-list/

 

 

Jako jeden z wiodących specjalistów w odwadnianiu powierzchni w obiektach przemysłu spożywczego i w kuchniach przemysłowych ACO oferuje systemy dla najbardziej wymagających.  W trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i higienę tworzy rozwiązania na najwyższym poziomie. Od dwóch lat ACO jest członkiem Stowarzyszenia EHEDG - European Hygienic Engineering&Design, które ma na celu promowanie wysokich standardów sanitarno – higienicznych w projektowaniu urządzeń, w realizacji procesów produkcyjnych i pakowaniu żywności. W tym roku ACO sponsoruje ważne wydarzenie dla tej branży - konferencję FCSI EAME, która odbędzie się w Warszawie w dniach 26-28 września 2013. Konferencja przyciąga konsultantów gastronomii z Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu. Członkowie FCSI oferują fachową pomoc i niezależne porady w ramach zagadnień hotelarsko-gastronomicznych.

FSCI EAME konferencja Warszawa 2013

European Hygienic Engineering&Design Group

 

 

Systemy odwodnienia dworców, torowisk, przejazdów kolejowych zaprezentowalismy na 10. jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO w dniach 24-27 września 2013 r.

Nasze rozwiązania dla infrastruktury kolejowej - m. in. odwodnienia liniowe i punktowe torowisk oraz przejazdów kolejowych oraz relację z targów możesz zobaczyć na tej stronie.

Więcej na temat targów na http://trakotargi.amberexpo.pl/

 

 

ACO MTB ARCHI CUP 2013

Wszystkich architektów i projektantów zapraszamy na  I Mistrzostwa Polski Architektów w Maratonie MTB, które odbędą się w dn. 10-11 sierpnia 2013 r. w Suchym Lesie k/Poznania. Przeżyj przygodę, rozwijaj pasję razem z ACO. Preferencyjne warunki uczestnictwa, nocleg oraz inne atrakcje.

Czytaj więcej...