Platforma architekta

Witamy na platformie służącej do wymiany informacji pomiędzy kadrą ACO, a projektantami branży budowlanej.

Do Twojej  dyspozycji pozostają narzędzia, które przygotowane zostały z myślą o uproszczeniu procesu doboru i wykonania projektu. Jako specjaliści w kwestii zarządzania wodami deszczowymi oferujemy swoją pomoc w procesie projektowania.

Jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy w kwestii doboru urządzeń do konkretnego projektu, zarejestruj się na platformie. Na Twój adres mailowy przesłane zostaną wszystkie informacje jakie są niezbędne do zaprojektowania urządzeń. Nasz Dział Projektowy będzie mógł się z Tobą skontaktować.

Korzystaj z platformy przy realizacji każdego projektu, a upewnisz się, że praca stanie się łatwiejsza.


Logowanie
Materiały drukowane

Materiały drukowane

Wszystkie nasze publikacje z zakresu zarządzania wodą deszczową, odwadniania budynków czy strefy przydomowej, dostępne są w formie elektronicznej.

Pliki

Baza rysunków technicznych i plików produktowych

Podstawą projektowania są rysunki techniczne, które możesz pobrać w różnych formatach i zastosować w wybranym projekcie.

Kontakt

Kontakt

Projektowanie, planowanie oraz ofertowanie najlepszych rozwiązań wiąże się z wieloma alternatywami. Ale która koncepcja jest najbardziej ekonomiczna, najbardziej bezpieczna i najlepsza pod względem technicznym? Pomożemy Ci znaleźć właściwą odpowiedź. Przedstawiciele Działu Projektowego w Twoim regionie są do dyspozycji.

Szkolenia

Szkolenia

Jeśli Tobie lub Twoim pracownikom potrzebne jest szkolenie z zakresu systemowych rozwiązań dla projektów przemysłowych i komercyjnych. Chcesz wiedzieć jakie rozwiązania będą najlepsze dla Twoich projektów. Dowiedz się co dla Ciebie jako doświadczonego projektanta oferuje ACO. Zapisz się na szkolenie.


Formularze doboru produktu

Q-Brake
Separator tłuszczu
Separator ropopochodnych
Stormbrixx
Access Cover
Access Cover HD
Box Channel