Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Zaproszenie
na Spotkanie o Zdrowiu
ze Stowarzyszeniem Niebieski Motyl

pt. "ACO. we care for You, a Ty zadbaj o Siebie!"


Szanowne Panie,

Mamy zaszczyt serdecznie Was zaprosić na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się 18 października 2023 roku o godzinie 12:00 w Legionowie. To spotkanie rozpocznie Cykl Edukacyjnych Spotkań "ACO. we care for You, a Ty zadbaj o Siebie!"

Pierwsze ze spotkań pt. "PRIORYTETY KOBIETY – SPOTKANIE O ZDROWIU Z NIEBIESKIM MOTYLEM” dotyczyć będzie profilaktyki zdrowotnej skierowane głównie do kobiet.

To nie tylko okazja do ciekawej nauki, ale także szansa, by razem z nami odkryć tajniki dbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.


Po co to robimy?

Firma ACO zawsze troszczyła się o dobro naszych pracowników i ich bliskich. Dlatego właśnie organizujemy to wydarzenie, aby przybliżyć Wam tematykę zdrowia, profilaktyki i wsparcia w trudnych chwilach. Razem ze Stowarzyszeniem Niebieski Motyl, działającą na rzecz pacjentów onkologicznych, przygotowaliśmy specjalny program edukacyjny zwracający szczególe uwagę na zdrowie kobiet i profilaktykę prewencyjną.

Historie Basi i Alicji

Poznasz historie dwóch niezwykłych kobiet, które dzielą się swoimi doświadczeniami z walki z chorobą. Ich siła i determinacja są inspiracją dla nas wszystkich.

Basia Górska

Kobieta kochającą ludzi i życie, ale przede wszystkim mama, żona i pasjonatka wizażu. Od dziesięciu lat mierzy się z rakiem jajnika. „Odwiedziny” na oddziale onkologicznym to stały punkt w jej kalendarzu. Diagnozę raka jajnika usłyszała dwa dni przed Dniem Matki w 2012 roku, mając zaledwie 26 lat i niespełna dwuletnią córeczkę. Swój koniec świata przekuła na niesienie wsparcia kobietom zmagającym się z ogromnie silnym przeciwnikiem, jakim jest nowotwór. Założyła Stowarzyszenie Niebieski Motyl, by pomagać, dawać siłę i działać na rzecz cierpiących kobiet. Prowadzi działania wspierające pacjentki onkologiczne. Realizuje projekty kładące nacisk na profilaktykę oraz zachowanie czujności onkologicznej, walczy o dostęp do najnowocześniejszych terapii. Autorka projektu „Motyle w Brzuchu - coś dla ciała i ducha”, warsztatów podczas których pacjentki otrzymują wsparcie na wielu płaszczyznach (od psychoonkologa, onkodietetyka, ginekologa-onkologa, fizjoterapeutów).


Alicja Stańczuk

Marketingowiec z dziennikarskim doświadczeniem, copywriterskim zacięciem i motywacją do działania, ale przede wszystkim kochająca mama i żona. Choroba (rak szyjki macicy) w jej życiu była momentem zwrotnym - kilka lat temu zwolniła nieco tempo na rzecz rozwijania m.in. artystycznych pasji. Prywatnie - szczery i zwariowany zodiakalny strzelec, szalona dusza, zakręcona miłośniczka kotów i wszystkich akcesoriów handmade – w szczególności wyplatania makram, które pojawiły się w jej życiu przypadkiem, ale zupełnie je odmieniły. Uwielbia prowadzić warsztaty i spotkania – każde takie spotkanie to dla niej możliwość spotkania nowych osób, które może zarazić swoją energią i pasją. Więcej o niej na IG @stanczuk_alicja i na stronie – www.alicjastanczuk.pl

Chwytliwe hasło tego cyklu wydarzeń to "ACO. we care for You, a Ty zadbaj o Siebie!"

- bo właśnie o to nam chodzi. Chcemy, abyście czuły się pewnie, wiedziały, jak dbać o swoje zdrowie, i były gotowe wspierać innych.

Zapraszamy Was serdecznie do udziału i razem stworzymy bezpieczną przestrzeń, gdzie zdrowie i wsparcie są najważniejsze. Niech to będzie czas dla Ciebie – kobieto lub dla Twojej partnerki lub żony - mężczyzno. Zasługujesz na troskę o swoje zdrowie!

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza do 29 września 2023 roku.
Liczymy na Waszą obecność!

Wpełnij formularz

Z wyrazami serdeczności,

Olga Płaciszewska
Tomasz Łapa
i Stowarzyszenie Niebieski Motyl