Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Witamy w ACO City, mieście zaprojektowanym po to, aby sprostać wymaganiom przyszłości.

W ACO City wiemy, że zarządzanie wodą to kluczowy aspekt zrównoważonego miasta. Wpływa ono bowiem nie tylko na kształtowanie powierzchni publicznych, ich użyteczność i bezpieczeństwo (m.in. przeciwpowodziowe), ale także na zdrowie i jakość życia mieszkańców.

Bo woda to życie, które jest w ciągłym ruchu. Woda to nasza pasja.

Projektując spójne, zintegrowane w obrębie przestrzeni miejskich systemy w ACO City zawsze myślimy nie tylko o ich funkcjonalności i niezawodności, ale przede wszystkim o potrzebach ich użytkowników.

W poszanowaniu tego, co daje nam natura, w inteligentny i innowacyjny sposób, chronimy ludzi przed wodą i wodę przed ludzi. Po to, aby przestrzeń miejska, w której żyjemy była przyjazna dla nas i dla przyszłych pokoleń.

Zapraszamy do spaceru po ACO City, w którym rozwiązania dedykowane specjalistycznym obiektom tworzą spójną odpowiedź na wyzwania projektowe i klimatyczne, które już dziś są przed nami stawiane.

Wejdź do ACO City


Footer

O ACO

Silna marka na całym świecie. ACO oznacza profesjonalne odwodnienie, skuteczne oczyszczanie oraz kontrolowane rozsączanie lub ponowne użycie wody. Więcej...

ACO Na świecie

ACO jest obecne w ponad 40 krajach, posiada 30 zakładów produkcyjnych na czterech kontynentach. Więcej...

Kontakt

ACO Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5, Łajski, 05-119 Legionowo
tel.: 22 76 70 500 | e: info@aco.pl

TOP