Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Witamy w ACO City, mieście zaprojektowanym po to, aby sprostać wymaganiom przyszłości.

W ACO City wiemy, że zarządzanie wodą to kluczowy aspekt zrównoważonego miasta. Wpływa ono bowiem nie tylko na kształtowanie powierzchni publicznych, ich użyteczność i bezpieczeństwo (m.in. przeciwpowodziowe), ale także na zdrowie i jakość życia mieszkańców.

Bo woda to życie, które jest w ciągłym ruchu. Woda to nasza pasja.

Projektując spójne, zintegrowane w obrębie przestrzeni miejskich systemy w ACO City zawsze myślimy nie tylko o ich funkcjonalności i niezawodności, ale przede wszystkim o potrzebach ich użytkowników.

W poszanowaniu tego, co daje nam natura, w inteligentny i innowacyjny sposób, chronimy ludzi przed wodą i wodę przed ludzi. Po to, aby przestrzeń miejska, w której żyjemy była przyjazna dla nas i dla przyszłych pokoleń.

Zapraszamy do spaceru po ACO City, w którym rozwiązania dedykowane specjalistycznym obiektom tworzą spójną odpowiedź na wyzwania projektowe i klimatyczne, które już dziś są przed nami stawiane.

Wejdź do ACO City


TOP