Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Nagrody otrzymane przez firmę ACO

ACO uhonorowana tytułem Kreator Budownictwa Roku 2023

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 9 listopada 2023 r. firma ACO została uhonorowana tytułem Kreator Budownictwa Roku 2023.

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. już po raz 13. nagrodziło najlepszych z branży budowlanej. Podczas finałowej Gali w Pałacyku Otrębusy k. Warszawy wręczono 54 certyfikaty, wyróżniając osoby, firmy oraz produkty i inwestycje kreujące rynek budowlany. Wśród nich znalazła się nasza firma ACO Polska wyróżniona w kategorii Marka, Prezes Zarządu Tomasz Łapa został wyróżniony w kategorii Lider, a nasz unikatowy, całkowicie wodoszczelny kanał odwodnieniowy ACO Drain Multiline Sealin został wyróżniony w kategorii Produkt.


Trzy nagrody Stein im Brett dla ACO

W corocznym badaniu branżowym prawie 3.000 ankietowanych fachowców wskazało ACO jako lidera w kategoriach:

  • Odwodnienia balkonów i tarasów
  • Odwodnienia dachów płaskich
  • Zagospodarowanie wodą deszczową

Doskonały ruszt ACO Voronoi

Od ponad 60 lat "Red Dot" ugruntował swoją pozycję na arenie międzynarodowej jako jeden z najbardziej poszukiwanych znaków jakości najlepszego wzornictwa. Raz do roku jury złożone z ekspertów spotyka się i ocenia zgłoszone do konkursu produkty, projekty, koncepcje projektowe i prototypy. „W poszukiwaniu dobrego wzornictwa i innowacji" najlepsze produkty nagradzane są w trzech kategoriach - projektowanie produktu, projektowanie marki oraz koncepcje projektowe. W tym roku do konkursu zgłoszono łącznie 6500 produktów, a ruszt ACO Voronoi otrzymał nagrodę "Red Dot Product Design 2020".


ACO Polska Budowlaną firmą roku 2019

W dniu 30 stycznia w Warszawie odbyła się Gala Builder Awards, która była podsumowaniem działań w sektorze budowlanym w 2019 roku. Po raz 17 Rada Naukowa oraz Redakcja miesięcznika „Builder” wskazały niekwestionowanych liderów branży wśród firm oraz menadżerów.


ACO Polska Laureatem konkursu Budowniczy Polskiego Sportu XX-lecia

14 listopada w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się XX Gala Sportowa Polska, która była podsumowaniem 20 lat rozwoju budowy bazy sportowo-rekreacyjnej w naszym kraju. Przez cały ten okres wspieraliśmy polski sport, dostarczając rozwiązania do zagospodarowania wody opadowej na obiektach lekkoatletycznych, boiskach piłkarskich, torach żużlowych oraz basenach.


Produkt Roku 2018 dla Stormbrixx SD

ACO Stormbrixx SD uzyskał tytuł "Produktu Roku" w kategorii Elementy instalacji pneumatycznych, hydraulicznych, c.o. oraz kanalizacyjnych.


Oskar rynku materiałów budowlanych trafia do ACO

Podczas wiodących na świecie targów architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2019 w Monachium, ACO otrzymało najważniejszą nagrodę w branży budowlanej. Już po raz drugi od 2011 r. ACO otrzymało najwyższą nagrodę w branży materiałów budowlanych - BaustoffMarkt-Oskar.


ACO nagrodzone Architects' Darling 2018

ACO nagrodzone Architects' Darling 2018 w kategorii "Otwarte rozwiązania drenażowe dla krajobrazu / Rozwiązania dla ogrodu". W kategoriach "Technologia drenażu" i "Dostępność" ACO zajęło drugie miejsce.


ACO Polska zostało uhonorowane tytułem Fabryka Roku 2018!

Niezależne jury zdecydowało, że tytuł Fabryka Roku 2018 w kategorii Zielona Fabryka trafi do ACO Polska doceniając tym samym nasze systemowe rozwiązania z zakresu Zarządzania Wodami Opadowymi w tym ACO Stormbrixx SD, higieniczne rozwiązania dla przemysłu spożywczego ACO HygieneFirst oraz ekologicznego podejścia w zakresie ochrony płazów ACO PRO.


Konsumencki Lider Jakości 2018

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną.


STEIN IM BRETT AWARD

Zwycięzca Tragów IFAT w Monachium − Najlepszy Producent 2018

Nagrody Stein im Brett IBAU GmbH w kategoriach:

  • odwodnienia dachów płaskich
  • odwodnienia zewnętrzne
  • zagospodarowanie wody deszczowej
  • inżynieria lądowa


Red Dot Design Award 2015

Podłużny ACO Drainlock został nagrodzony międzynarodowym znakiem jakości wzornictwa - Czerwoną Kropką - w prestiżowym konkursie Red Dot Design Award.


iF International Forum Design

ACO Multiline Drainlock został nagrodzony za najlepszy produkt w kategorii „Produkt/Technologia Budownictwa” przez iF International Forum Design 2015.


Architect`s Darling 2014

Firma ACO otrzymała nagrodę od Architect`s Darling w kategorii: technologia odprowadzania wody.


German Design Council

ACO Saku B125 został doceniony przez German Design Council i otrzymał nagrodę za najlepszy projekt w 2015 roku.


Red Dot Design Award 2015

REDDOT DESING 2010, IFAT 2009, IFAT 2010


Iconic Awards 2014

ACO otrzymało "Iconic Awards 2014" w kategorii Building Technologies za nowy ruszt ze stali nierdzewnej Drainlock z podłużnymi prętami. Nowy produkt ACO łączy w sobie elegancki design z najwyższą funkcjonalnością.


Tytuł DOBRA MARKA 2013

Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii „Systemy odwodnień i oczyszczania ścieków” nadawany przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej.


Certyfikat NOWOCZESNY PRACODAWCA

to wyraz uznania za otwartość i próbę szukania kompromisowych rozwiązań, jak również korzystania z nowości technologicznych.


Czasopismo Łazienka - Wybór roku 2011

ACO Laureatem nagrody Wybór Roku 2011 Magazynu "Łazienka"


Gazele Biznesu 2009

Firma ACO wraz z X edycją rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw, przynależy do elitarnego grona Gazel Biznesu 2009


Przedsiębiorstwo na Medal 2009

Kapituła Konkursu "Przedsiębiorstwo na Medal 2009" przyznała firmie ACO brązowy laur.


"Euro Leader" i "Lider rynku" 2009

Firma ACO otrzymała nagrodę X Konkursu Promocyjnego LIDER RYNKU 2009 EURO LEADER w kategorii "Produkt" za najlepszy w Polsce produkt - Separatory oleju ECO-PLUS.


Diamenty Forbes 2009

Redakcja miesięcznika Forbes i firmy Dun & Bradstreet przyznała firmie ACO tytuł DIAMENT FORBES 2009. Przyznawany jest on przedsiębiorstwom, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.