Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO Elementy Budowlane srebrnym sponsorem konferencji Przepusty i Przejścia dla Zwierząt 2019
10–12 grudnia 2019 r. w Krakowie

autor: Jakub Bziuk

Firma ACO Elementy Budowlane została sponsorem Świątecznej Konferencji Naukowo-Technicznej Przepusty i przejścia dla zwierząt.

13. edycja tego branżowego wydarzenia odbędzie się 10–12 grudnia 2019 r. w Krakowie.

Przepusty i przejścia dla zwierząt to wyjątkowa konferencja, która jest oceniana jako jedno z najlepszych i najbardziej treściwych wydarzeń konferencyjnych dotyczących przepustów i przejść dla zwierząt w Polsce. Dotychczasowe edycje konferencji odbywały się w Żmigrodzie. W 2019 r. po raz pierwszy wydarzenie odbędzie się w Centrum Dydaktyki AGH w Krakowie.

Nowością tej edycji będą także zaplanowane na dzień przed konferencją warsztaty typu workshopProjektowanie przepustów i przejść dla zwierząt w infrastrukturze komunikacyjnej. Niezmiennie podczas konferencji odbędą się cztery sesje tematyczne: Przepusty i przejścia dla zwierząt – teoria i praktyka; Lokalizacja, zagospodarowanie, wyposażenie i efektywność przejść dla zwierząt; Nowoczesne materiały, technologie i wykonawstwo przepustów i przejść dla zwierząt oraz Problemy napraw, wzmacniania, utrzymania i zarządzania przepustami i przejściami dla zwierząt.

Podczas konferencji Tomasz Lizun, Dyrektor Sprzedaży Regionu Południe ACO Elementy Budowlane, wygłosi referat Zagospodarowanie wód opadowych i ochrona herpetofauny w drogownictwie.

Więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie www.przepusty.eu.

Więcej o konferencji