Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Higiena i bezpieczeństwo żywności to priorytet dla nas. Dlatego pokażemy jak unikać zagrożeń bakteriologicznych, technicznych, przestojów linii w zakładach produkcyjnych. Skupimy się na zachowaniu płynności produkcji, tak aby produkt na linii produkcyjnej był bezpieczny od momentu rozpoczęcia produkcji do jego zakończenia. Zagrożenia są często niewidoczne i trudno je przewidzieć, dlatego dzielimy się naszym doświadczeniem.

ACO. we care for water

Gdzie i kiedy?

Spotykamy się już 1-2 marca 2023 w Licheniu Starym.

Dla kogo?

Na spotkanie przyjeżdżają przedstawiciele browarów, mleczarni, rozlewni wód i soków, producentów napojów, zakładów spirytusowych oraz zakładów mięsnych. Uczestnikami są dyrektorzy ds. produkcji, technolodzy, specjaliści z działów kontroli jakości, szefowie laboratorium.

Honorowy Gospodarz

W tym roku rolę Honorowego Gospodarza imprezy pełni Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole. Uczestnicy wysłuchają referatów na podstawie doświadczeń specjalistów, a na zakończenie konferencji wezmą udział w wycieczce technicznej do zakładu produkcyjnego w Kole. >>>

Agenda do pobrania Rejestracja

Obserwuj profil ACO HygieneFirst

Ostatnie aktualności branżowe

W produkcji sera używa się dużej ilości wody, która jeśli nie jest odpowiednio odprowadzana, może być nosicielem patogenów mogących zanieczyścić ser i stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumenta.

>>>

Czy istnieją rozwiązania przeznaczone do akumulacji dużej ilości zanieczyszczeń stałych? Co posłuży m.in. do gromadzenia pozostałości po warzywach lub innych odpadów z linii produkcyjnej, które w momencie dostatnia się do kanalizacji, mogłyby spowodować zator i przestój linii?

>>>

Systemowe rozwiązania pozwalające obniżyć całkowity koszt utrzymania higieny na linii produkcyjnej, wymagające mniej konserwacji i będące bardziej wydajne w działaniu – mit czy praktyka?

>>>