Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO Polska Budowlaną Firmą Roku 2019
30 stycznia 2020 r. Warszawa

autor: Jakub Bziuk

W dniu 30 stycznia w Warszawie odbyła się Gala Builder Awards, która była podsumowaniem działań w sektorze budowlanym w 2019 roku. Po raz 17 Rada Naukowa oraz Redakcja miesięcznika „Builder” wskazały niekwestionowanych liderów branży wśród firm oraz menadżerów.

ACO jest jedną z wiodących firm na rynku technologii odwadniania. W związku ze zmianami klimatycznymi szalenie ważne stało się odpowiednie gospodarowanie wodą. Firma ACO nieustannie opracowuje innowacyjne rozwiązania, oferując najwyższej jakości profesjonalne systemy odwodnienia, oszczędnego czyszczenia oraz kontrolowanego uwalniania i ponownego użycia wody.

Znalezienie się ACO wśród laureatów wyróżnienia BUDOWLANA FIRMA ROKU potwierdza profesjonalizm firmy i wysoką jakość oferowanych produktów. ACO kładzie szczególny nacisk na udoskonalanie kompleksowych systemów do zagospodarowania wodydeszczowej, by zbierać jej jak najwięceji ponownie ją wykorzystywać. Firma jest ceniona w branży, czego dowodem może być przyznanie tytułu Produkt Roku 2019 skrzynkom rozsączającym Strombrixx SD. Konkurs jest organizowany przez magazyn „Control Engineering Polska”, który wyróżnił ACO Stormbrixx SD w kategorii Elementy instalacji pneumatycznych, hydraulicznych, c.o. oraz kanalizacyjnych.

ACO Polska, działając w naszym kraju od 1992 roku, dostarcza również rozwiązania do zagospodarowania wody opadowej na obiektach lekkoatletycznych, boiskach piłkarskich, torach żużlowych oraz basenach, wspierając tym samym rozwój bazy sportowo-rekreacyjnej. W 2019 roku firma została laureatem konkursu Budowniczy Polskiego Sportu XX-lecia. ACO wprowadza również inne technologie mające na celu dbanie o środowisko. To systemy ochrony płazów i małych zwierząt ACO PRO, czyli tunele, ścianki naprowadzające czy stoprynny. Pomagają one zniwelować skutki budowy dróg komunikacyjnych, które spowodowały, że wiele siedlisk płazów i małych zwierząt zostało poprzecinanych. Budowa korytarzy dla zwierząt to bezpieczny i skuteczny środek zapewniający ochronę i przetrwanie gatunku.