Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

STOWARZYSZENIE BIM
Business / Information / Management


Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do Stowarzyszenia BIM.

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do Stowarzyszenia BIM, które od 2014 roku skupia osoby i firmy, które podążają ścieżką cyfrowego rozwoju i czerpią z doświadczenia z różnych obszarów tworzących cyfrowe rozwiązania.

Rozumiejąc jak cyfryzacja coraz bardziej wpływa na rynek i optymalizuje działalność firm w zasadzie każdym sektorze gospodarki stajemy się partnerem dla wszystkich tych, którzy tak jak my dostrzegamy, że zmiany te są bardzo potrzebne i nieuniknione.

Stając się członkiem Stowarzyszenia BIM przekazujemy swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie i zachęcamy naszych partnerów do nawiązywania kontaktów i czerpania z naszych najlepszych praktyk. Niech pod wspólnym szyldem integrują się profesjonaliści, biznes i technologie.

Jako lider w zarządzaniu wodami powierzchniowymi, wykorzystujący innowacyjne technologie w budownictwie, oferujemy dostęp do bogatej bazy wiedzy, stajemy się platformą wymiany doświadczeń. Uczestnicząc w wielu prelekcjach z pewnością dostarczymy pozostałym członkom solidną porcję wiedzy na temat budownictwa.