Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

STOWARZYSZENIE BIM
Business / Information / Management


Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do Stowarzyszenia BIM.

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do Stowarzyszenia BIM, które od 2014 roku skupia osoby i firmy, które podążają ścieżką cyfrowego rozwoju i czerpią z doświadczenia z różnych obszarów tworzących cyfrowe rozwiązania.

Rozumiejąc jak cyfryzacja coraz bardziej wpływa na rynek i optymalizuje działalność firm w zasadzie każdym sektorze gospodarki stajemy się partnerem dla wszystkich tych, którzy tak jak my dostrzegamy, że zmiany te są bardzo potrzebne i nieuniknione.

Stając się członkiem Stowarzyszenia BIM przekazujemy swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie i zachęcamy naszych partnerów do nawiązywania kontaktów i czerpania z naszych najlepszych praktyk. Niech pod wspólnym szyldem integrują się profesjonaliści, biznes i technologie.

Jako lider w zarządzaniu wodami powierzchniowymi, wykorzystujący innowacyjne technologie w budownictwie, oferujemy dostęp do bogatej bazy wiedzy, stajemy się platformą wymiany doświadczeń. Uczestnicząc w wielu prelekcjach z pewnością dostarczymy pozostałym członkom solidną porcję wiedzy na temat budownictwa.

Footer

O ACO

Silna marka na całym świecie. ACO oznacza profesjonalne odwodnienie, skuteczne oczyszczanie oraz kontrolowane rozsączanie lub ponowne użycie wody. Więcej...

ACO Na świecie

ACO jest obecne w ponad 40 krajach, posiada 30 zakładów produkcyjnych na czterech kontynentach. Więcej...

Kontakt

ACO Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5, Łajski, 05-119 Legionowo
tel.: 22 76 70 500 | e: info@aco.pl

TOP