Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Gramy razem z WOŚP na 30 Finale
30 stycznia 2022


Pomaganie ma sens!

W tym roku szczególnie. Świętując Jubileusz 30. lecia ACO dołączamy się do największej akcji charytatywnej w Polsce i gramy razem z 30. Edycją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tegoroczny finał odbędzie 30 stycznia!

Wraz ze społecznością wielkich serc ACO dołączamy do zbierania pieniędzy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wiemy jak ważna jest praca zespołowa i jednoczenie się w tak ważnej sprawie. Dlatego chętnie wspomagamy piękne dzieła.

Nasze wsparcie to udział w Wirtualnym Biegu WOŚP. Nie można lepiej wesprzeć potrzebujące Maluchy jak tylko aktywnie - poprzez bieg - włączając się do zbiórki. W ACO stawiamy na sport i pokazujemy nasze wielkie serca!

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej! Siema!


Wspólnie zbieramy
do eSkarbonki

Footer

O ACO

Silna marka na całym świecie. ACO oznacza profesjonalne odwodnienie, skuteczne oczyszczanie oraz kontrolowane rozsączanie lub ponowne użycie wody. Więcej...

ACO Na świecie

ACO jest obecne w ponad 40 krajach, posiada 30 zakładów produkcyjnych na czterech kontynentach. Więcej...

Kontakt

ACO Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5, Łajski, 05-119 Legionowo
tel.: 22 76 70 500 | e: info@aco.pl

TOP