Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Kalendarz wydarzeń 30 lat ACO | 2022

Pomagamy przemierzając kilometry

Z okazji 30-lecia ACO w Polsce, zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnym wyzwaniu sportowym. Po osiągnięciu celu 30 000 wspólnie przebiegniętych kilometrów – ACO wpłaci środki dla organizacji charytatywnej Herosi. Realizuje ona marzenia dzieci chorujących na nowotwory z Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, przywracając im uśmiech w czasie wolnym od zabiegów. Spotkania z aktorami, koncerty, sesje zdjęciowe, to przykładowe aktywności, jakie przygotowują dla dzieci wolontariusze organizacji.

W ACO kochamy sport, akcje biegowe i wyprawy rowerowe i promujemy ideę aktywnego spędzania czasu, bo wiemy, że sport przynosi wiele dobrego. Tym razem może przynieść podwójne dobro. Każdy może dołączyć do wyzwania, zbierać kilometry i pomagać spełniać marzenia dzieci chorujących na nowotwory wspierając ich proces leczenia. Weź udział w wyzwaniu ACO i podaruj dzieciom uśmiech.

CEL: 30 000 km z ACO

Kilometry możesz zbierać na kilka sposobów:

 • spacerując,
 • biegając,
 • jeżdżąc na rowerze,
 • jeżdżąc na rolkach,
 • na inne sposoby.

Poznaj fundację

Jak dołączyć do wyzwania?

 1. Zainstaluj aplikację Strava na swój telefon lub tablet

 2. Zaloguj się lub załóż nowe konto

 3. Dołącz do klubu ACO Poland TEAM

 4. Obserwuj konto ACO Sp. z o.o.

 5. Dołącz do wyzwania "30 000 km z ACO"

 6. Rejestruj swoją aktywność i wspieraj osiągniecie celu

Dołącz do klubu

Chcesz pobiec z nami?

Wyślij swoje zgłoszenie do wybranego biegu

Lista biegów w których bierzemy udział


Fundacja WOŚP od 2004 prowadzi Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą typu 1 roku zakupiła 1 776 nowoczesnych, osobistych pomp insulinowych i przekazała je do 38 ośrodków. Od 2004 do końca listopada 2020 roku, pompy zakupione przez Fundację WOŚP zostały wypożyczone łącznie 4 931 kobietom. Dzięki zastosowaniu tego sprzętu urodziło się 2 502 zdrowych dzieci.

Więcej o biegu: www.wosp.org.pl

Fundacja powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji.

Od samego początku naszym celem było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią.

Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją kobiecość w chorobie i o to, aby chorować godnie, leczyć się świadomiej. Dzisiaj Rak’n’Roll pomaga kobietom i mężczyznom chorym na raka i ich bliskim.

Działamy na rzecz zdrowych wyborów, zachowań i otaczania siebie troską na co dzień. Utrudniamy życie rakowi, jak się da.
Promujemy nowoczesną profilaktykę, w której zamiast straszyć chorobą, zachęcamy do regularnego potwierdzania zdrowia.

Sztafeta 42 km

Więcej o biegu: www.raknroll.pl

wrzesień 2022

Misją Fundacji Poland Business Run jest kompleksowa oraz profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych a także pomoc osobom zagrożonym amputacją. Fundacja upowszechnia wiedzę na temat niepełnosprawności narządów ruchu oraz stara się wpłynąć na zmianę postrzegania osób z wyżej wymienionymi problemami.

Dystans 5 km

Więcej o biegu: polandbusinessrun.pl