Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Zapraszamy na Kongres COSMED, PHARM & SUPPLEMENTS
21-22 września, 2021 w Sękocin

Już za miesiąc, w dniach 21-22 września,
w hotelu Groman w Sękocinie pod Warszawą w odbędzie się największy, branżowy Kongres COSMED, PHARM & SUPPLEMENTS.


Partnerem merytorycznym wydarzenia jest ACO Polska. Głównym tematem kongresu jest efektywna prewencja oraz skuteczny monitoring i skracanie przestojów w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym.

Wydarzenie skierowane jest do managmentu wysokiego szczebla, dyrektorów technicznych, automatyków oraz mechaników odpowiedzialnych za procesy produkcyjne w branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Przez dwa organizatorzy zadbają o liczne prelekcje z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych, rynku i trendów opakowań, a także bezpieczeństwa w produkcji. Program wydarzeń jest bardzo bogaty i atrakcyjny merytorycznie.

ACO jako parter merytoryczny wydarzenia, a także lider w zakresie odwodnień przemysłowych doskonale wie jakie znaczenie ma bezpieczeństwo procesów produkcyjnych. Specyfika obiektów przemysłu farmaceutycznego wymaga zachowania najwyższych standardów pod względem higieny i bezpieczeństwa zarówno w budynkach jak i w najbliższym otoczeniu. Zagrożenie bakteriologiczne w przemyśle farmaceutycznym jest bardzo realnym problemem, rozwiązania odwodnieniowe muszą spełniać wszelkie wymagania dotyczącego łatwego utrzymania w czystości i odpowiedniej dezynfekcji. ACO City dla obiektów przemysłu farmaceutycznego tworzyło kompleksowe rozwiązania zarządzania wodą ACO HygieneFirst, który pozwala na multifunkcjonalne łączenie różnych produktów. Dostarcza rozwiązania, które są optymalizowane pod kątem bezpieczeństwa artykułów produkcji oraz bezpieczeństwa pracowników i ochrony źródeł wodnych. Każdy produkt ACO w sposób bezpieczny i optymalny kieruje wodą w celu jej higienicznego, ekonomicznego i ekologicznego wykorzystania.

Do zobaczenia na kongresie!


Piotr Boreczek

Menadżer Rynku

Piotr.Boreczek@aco.pl

tel. 501 492 392

Michał Wiśniewski

Product Manager BD

Michal.Wisniewski@aco.pl

tel. 797 496 451

Kamila
Pawelec

Kierownik Regionu

Kamila.Pawelec@aco.pl

tel. 693 029 201