ACO Polska jest partnerem merytorycznym wydarzenia skierowanego do kadry kierowniczej działów technicznych, produkcji, automatyków czy dyrektorów technicznych.

W tegorocznej edycji kongresu nie zabraknie merytorycznych wystąpień oraz specjalistycznych warsztatów dotyczących nowoczesnych rozwiązań z obszaru automatyki w przemyśle spożywczym. Będzie także mowa o bezpieczeństwie i higienie na każdym etapie produkcji oraz sposobach pakowania, a także maszynach pakujących. To miejsce gdzie zostaną zaprezentowane najlepsze praktyki w modernizacji produkcji.

ACO jest globalnym liderem w projektowaniu i produkcji systemów odwodnień, stosowanych zarówno w zarządzaniu wodami powierzchniowymi jak i we wewnątrz budynków. Pozwalają one zakładom spożywczym stawiać higienę na pierwszym miejscu oraz spełniają praktycznie wymogi codziennej produkcji. W zakładach przetwórstwa spożywczego, odwodnienie ma ogromny wpływ na higienę procesu i odgrywa zasadniczą rolę w zapewnieniu higieny żywności, co ostatecznie przekłada się na bezpieczeństwo publiczne. System odwodnienia jest integralną częścią każdej linii do produkcji żywności, a jego jakość ma bezpośredni wpływ na wydajność produkcji i bezpieczeństwo żywności.

Oferowane rozwiązania przez ACO są odzwierciedleniem filozofii HygieneFirst – czyli produkty spełniają najwyższe wymogi higieniczne, idealnie nadają się do przewidywanych zastosowań, są łatwe w czyszczeniu i łatwe w utrzymaniu. ACO, jako jeden z wiodących specjalistów na świecie, nieustannie wspiera zwiększanie standardów w ramach każdej części procesu od projektu systemu odwodnień do instalacji, czyszczenia i bieżącego utrzymania.

Do zobaczenia na kongresie!

Szczegóły kongresu, program i wydarzenia


Piotr Boreczek

Menadżer Rynku

Piotr.Boreczek@aco.pl

tel. 501 492 392

Jacek Kielar

Inżynier wsparcia technicznego

Jacek.Kielar@aco.pl

Tel. 601 335 940

Paweł Gosławski

Kierownik Regionu

Pawel.Goslawski@aco.pl

tel. 514 913 696

TOP