Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.


ACO Polska jest partnerem merytorycznym wydarzenia skierowanego do kadry kierowniczej działów technicznych, produkcji, automatyków czy dyrektorów technicznych.

W tegorocznej edycji kongresu nie zabraknie merytorycznych wystąpień oraz specjalistycznych warsztatów dotyczących nowoczesnych rozwiązań z obszaru automatyki w przemyśle spożywczym. Będzie także mowa o bezpieczeństwie i higienie na każdym etapie produkcji oraz sposobach pakowania, a także maszynach pakujących. To miejsce gdzie zostaną zaprezentowane najlepsze praktyki w modernizacji produkcji.

ACO jest globalnym liderem w projektowaniu i produkcji systemów odwodnień, stosowanych zarówno w zarządzaniu wodami powierzchniowymi jak i we wewnątrz budynków. Pozwalają one zakładom spożywczym stawiać higienę na pierwszym miejscu oraz spełniają praktycznie wymogi codziennej produkcji. W zakładach przetwórstwa spożywczego, odwodnienie ma ogromny wpływ na higienę procesu i odgrywa zasadniczą rolę w zapewnieniu higieny żywności, co ostatecznie przekłada się na bezpieczeństwo publiczne. System odwodnienia jest integralną częścią każdej linii do produkcji żywności, a jego jakość ma bezpośredni wpływ na wydajność produkcji i bezpieczeństwo żywności.

Oferowane rozwiązania przez ACO są odzwierciedleniem filozofii HygieneFirst – czyli produkty spełniają najwyższe wymogi higieniczne, idealnie nadają się do przewidywanych zastosowań, są łatwe w czyszczeniu i łatwe w utrzymaniu. ACO, jako jeden z wiodących specjalistów na świecie, nieustannie wspiera zwiększanie standardów w ramach każdej części procesu od projektu systemu odwodnień do instalacji, czyszczenia i bieżącego utrzymania.

Do zobaczenia na kongresie!

Szczegóły kongresu, program i wydarzenia


Piotr Boreczek

Menadżer Rynku

Piotr.Boreczek@aco.pl

tel. 501 492 392

Jacek Kielar

Inżynier wsparcia technicznego

Jacek.Kielar@aco.pl

Tel. 601 335 940

Paweł Gosławski

Kierownik Regionu

Pawel.Goslawski@aco.pl

tel. 514 913 696