Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Konsumencki Lider Jakości 2018
I miejsce w kategorii "Przydomowe odwodnienia liniowe"

17.10.2018, Olga Płaciszewska

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować ze głosami konsumentów marka ACO uzyskała I miejsce w kategorii "Przydomowe odwodnienia liniowe" w programie Konsumencki Lider Jakości 2018 uzyskując tym samym złote godło Konsumencki Lider Jakości 2018.

Respondenci uznali markę ACO za najlepszą z uwagi na solidne materiały, solidne wykonanie, najwyższą jakość, łatwość w montażu, wytrzymałość i bardzo dobre dopasowanie do potrzeb.


O programie

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie zrealizowanych badań konsumenckich, najlepszych jakościowo, marek i produktów dostępnych na polskim rynku oraz ich promocja prasowa.

Badania konsumenckie

Badania realizowane w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI za cel główny przyjmują wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. W badaniu gromadzimy opinie aktywnych konsumentów. Nie tylko identyfikują Liderów, ale też zbierają wiedzę na temat jakości wybranych produktów i usług. Dodatkowo badanie przynosi wiedzę o tym dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze. Wiemy również, jakie skojarzenia budzą, wśród konsumentów.

NASI KLIENCI WYBIERAJĄ TO CO NAJLEPSZE!

Opinie ekspertów

Dlaczego odwodnienia przydomowe ACO wyróżniają się na rynku?


To kompleksowy system produktów, pozwalający zagospodarować wodę deszczową wokół domu. Dzięki temu zabezpieczamy mienie naszego klienta przed skutkami silnych opadów. W naszych rozwiązaniach stawiamy na jakość, szeroki wybór i nowoczesny design. Dostarczamy odwodnienia liniowe z polimerbetonu lub polipropylenu, zapewniając bezpieczeństwo i trwałość. Klient wybiera wariant rusztu ze stali ocynkowanej w jednym z dostępnych odcieni, stali nierdzewnej, żeliwa lub tworzywa sztucznego, dopasowując wygląd do otoczenia domu. Pozostałe elementy systemu to wycieraczki, wpusty podwórzowe, kratki trawnikowe i doświetlacze.

To jedyna taka oferta na rynku.


Odwodnienia przydomowe produkcji ACO wyróżniają się na rynku ze względu na szeroki zakres asortymentowy pozwalający na dopasowanie rozwiązania do warunków w miejscu montażu lub wymagań inwestora. Wykorzystane rozwiązania techniczne ułatwiają montaż oraz eksploatację, a jakość wykonania nie odbiega od produktów przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych. Wsparcie nie kończy się w momencie sprzedaży produktu, ponieważ na każdym etapie po zakupie klient może się skontaktować z przedstawicielem ACO w celu uzyskania pomocy lub otrzymania interesujących go informacji związanych z zakupionym produktem.

Dziękujemy za zaufanie,
Zespół ACO