Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021
ACO Polska z kolejnym konsumenckim wyróżnieniem

ACO Polska z kolejnym konsumenckim wyróżnieniem

Z dumą informujemy, że dzięki głosom Konsumentów, marka ACO kolejny raz uzyskała I miejsce w kategorii "Przydomowe odwodnienia liniowe" w programie Konsumencki Lider Jakości 2021 uzyskując tym samym złote godło Konsumencki Lider Jakości 2021.

Głosujący uznali markę ACO za najlepszą z uwagi na skuteczność w usuwaniu nadmiaru wody, solidne materiały, solidne wykonanie, najwyższą jakość, łatwość w montażu, wytrzymałość i bardzo dobre dopasowanie do potrzeb i roli w domu.


O programie

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie na podstawie zrealizowanych badań konsumenckich, najlepszych jakościowo, marek i produktów dostępnych na polskim rynku oraz ich promocja prasowa.


Badania konsumenckie

Badania realizowane w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI za cel główny przyjmują wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Nie tylko identyfikują Liderów, ale też zbierają wiedzę na temat jakości wybranych produktów i usług. Dodatkowo badanie przynosi wiedzę o tym dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze. Dzięki temu wiadomo jakie skojarzenia budzą, wśród konsumentów.

Nagrodzony system odwadniający ACO to kompleksowy system produktów, pozwalający zagospodarować wodę deszczową wokół domu. To jakość, nowoczesny design, bezpieczeństwo i trwałość w jednym.

To nasz wspólny sukces, z którego jesteśmy bardzo dumni!