Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Międzynarodowe targi Ogrodnictwa - Warsaw Garden Expo 2024

ZAPRASZAMY na Międzynarodowe targi Ogrodnictwa - Warsaw Garden Expo 2024, które odbędą się w dniach 14–16 lutego w Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy. Jest to wydarzenie branżowe, podczas którego spotykają się czołowe firmy, eksperci techniczni i praktycy związani z sektorem architektury krajobrazu w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy.

Podczas targów zaprezentowana zostanie najnowsza wersja aplikacji Gardenphilia DESIGNER, w której zasobach bibliotek znajdziecie produkty ACO do odwodnień przydomowych.

Produkty, które są dostępne w aplikacji, będzie można na żywo zobaczyć w OGRODZIE POKAZOWYM, na którym będziemy prezentować innowacyjne systemy ACO, które skutecznie regulują i zarządzają wodą zarówno w domu, jak i w ogrodach deszczowych.

To świetna okazja, aby zobaczyć nasze produkty i skonsultować się z naszymi ekspertami, którzy dostępni będą przez cały czas trwania wystawy.

Warto odwiedzić Green CORNER by Gardenphilia!

Nie zapomnijcie również odwiedzić Green CORNER by Gardenphilia - Konferencji poświęconej tematom z zakresu architektury krajobrazu, planowanej na 15 lutego. Szczególnie polecamy wystąpienie przedstawicielki ACO, Karoliny Kowalskiej, która podzieli się swoim doświadczeniem dotyczącym zbierania wody z powierzchni utwardzonych wokół budynków za pomocą systemów ACO.

Data i miejsce konferencji:

15 lutego 2024 r., Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

Hala C, Sala konferencyjna 3 (obok Costa Coffee)


Nie przegap!

15 lutego o godz. 14:45 w Hali C (sala konferencyjna 3 obok Costa Coffee) ekspertka ACO, Karolina Kowalska opowie o systemach ACO dedykowanych do odwodnień powierzchni utwardzonych przy budynkach jednorodzinnych…i nie tylko.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na konferencję tutaj:

Bezpłatne bilety na targi? Jak najbardziej!

Aby otrzymać bezpłatny bilet wstępu na targi, prosimy o dokonanie rejestracji. Do zobaczenia na Warsaw Garden Expo 2024, gdzie razem odkryjemy możliwości odwodnień wokół budynków!

ODBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ na targi:

Nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania targów.

Karolina Kowalska

Koordynator ds. Dystrybucji

Karolina.Kowalska@aco.pl

tel. 501 492 392

Arkadiusz Buczkowski

Kierownik Regionu

Arkadiusz.Buczkowski@aco.pl

tel. 500 086 068

Jakub Boukhary

Kierownik Regionu

Jakub.Boukhary@aco.pl

Tel. 693 029 201

Partnerzy: