Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Oskar rynku materiałów budowlanych trafia do ACO
14 - 19 stycznia, Monachium

06.02.2018, Olga Płaciszewska

Podczas wiodących na świecie targów architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2019 w Monachium, ACO otrzymało najważniejszą nagrodę w branży budowlanej.


Dr Christoph Müller, Dyrektor Zarządzający Rudolph Müller Mediengruppe, ogłosił zwycięzcę.Już po raz drugi od 2011 r. ACO otrzymało najwyższą nagrodę w branży materiałów budowlanych - BaustoffMarkt-Oskar. Trofeum, uznawane za "Oscara w dziedzinie materiałów budowlanych" jest od 1982 roku ofiarowywane przez magazyn biznesowy BaustoffMarkt i przyznawane firmom, które w szczególny sposób realizują partnerską współpracę pomiędzy przemysłem materiałów budowlanych i handlem materiałami budowlanymi. Grupa ACO była w stanie pokonać dwóch innych nominowanych Ardex i Saint-Gobain Isover.


"W ACO zawsze pielęgnowaliśmy partnerstwo z branżą materiałów budowlanych. Bardzo dobrze funkcjonująca relacja handlowo-produkcyjna opiera się na dwóch filarach. Z jednej strony jest to zaufanie, jakim obdarza nas branża, a z drugiej strony to nasi ponadprzeciętnie zaangażowani pracownicy, którzy wykonują doskonałą pracę na miejscu. Za to chcielibyśmy podziękować naszym klientom i naszym pracownikom.", wyjaśniają Francesco Vitale i Thomas Bannas, Dyrektorzy Zarządzający Grupy ACO.

„Zdobycie Oscara Rynku Materiałów Budowlanych oznacza dla nas uznanie na najwyższym poziomie i potwierdza naszą codzienną współpracę. Głosowanie naszych klientów pokazuje, że niezwykła bliskość w połączeniu z kompetencjami naszych pracowników jest dla nich bardzo ważna. Pracujemy ramię w ramię z pasją i zaangażowaniem” podsumowuje Søren Olsen, Dyrektor Zarządzający Grupy ACO.

Radość z otrzymania nagrody BaustoffMarkt-Oskar 2019: Iver Ahlmann i Thomas Bannas

Tak wyglądają zwycięzcy! Francesco Vitale, Iver Ahlmann, Thomas Bannas, Søren Olsen i Ralph Kelkel (wszyscy ACO) z dr med. Christoph Müller (dyrektor zarządzający Rudolf Müller Media Group) i Stefan Thurn (prezes BDB)