Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.


Zapraszamy na Polski Kongres Browarniczy
13 -15 września 2021 w Rzeszowie

w dniach 13-15 września w Rzeszowie, odbędzie się Polski Kongres Browarniczy, największe wydarzenie dedykowane warzelniom i piwowarom. Partnerem merytorycznym kongresu jest ACO Polska. Gospodarzem edycji 2021 jest VAN PUR – polski producent piwa, właściciel browarów w Łomży, Rakszawie, Jędrzejowie, Zabrzu, Koszalinie oraz Braniewie.

Polski Kongres Browarniczy to prawdziwe święto polskiego piwowarstwa, to spotkanie kadry zarządzającej i technicznej zarówno piwnych koncernów, browarów regionalnych jak i niewielkich, rzemieślniczych producentów.

Każda edycja kongresu to szereg merytorycznych wystąpienia i prezentacji oraz specjalistycznych warsztatów dotyczących technik i technologii produkcji piwa. Tradycyjnie i w tym roku zostanie wyłonione najlepsze komercyjne polskie piwo.

ACO – jedna z wiodących firm na rynku technologii odwadniania, w swoim portfolio posiada rozwiązania odwadniające dedykowane branży browarniczej. Wiemy, że każda sala browarnicza wymaga innego rozwiązania, dlatego stosujemy podejście holistyczne do systemów odwadniających. ACO w branży browarniczej to specjalista w:

  • w zabezpieczeniu wyprodukowanego piwa i pracowników
  • w zaoszczędzeniu czasu potrzebnego na czyszczenie
  • w zapewnieniu szczelnego systemu odwadniającego, który posłuży obiektowi długie lata.

Do zobaczenia na kongresie!


Piotr Boreczek

Menadżer Rynku

Piotr.Boreczek@aco.pl

tel. 501 492 392

Michał Wiśniewski

Product Manager BD

Michal.Wisniewski@aco.pl

tel. 797 496 451

Mariusz Trubalski

Kierownik Regionu

Mariusz.Trubalski@aco.pl

Tel. 601 335 944