Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Smart City Expo Poland 2021
21 - 22 października 2021 r. Warszawa

Współczesne miasta coraz częściej w zarządzaniu wykorzystują nowoczesne rozwiązania. Rozwijają się, śmiało sięgają po technologie jutra. Liczy się nie tylko efekt dnia dzisiejszego, ale ważne jest spojrzenie w głęboką perspektywę jutra.

Ochrona środowiska, zasoby naturalne, woda w miastach to problemy, z którymi musimy uporać się już dziś. Sama świadomość to za mało, ważne są konkretne działania z wykorzystaniem inteligentnych systemów i rozwiązań.

Czy istnieją technologie, produkty i usługi, służące do stworzenia lepiej zarządzanego, bardziej ekologicznego i przyjaznego mieszkańcom miasta?

Na te pytania szukają odpowiedzi organizatorzy i uczestnicy tegorocznej odsłony targów Smart City Expo Poland, które odbędą się w dniach 21-22 października w Warszawie. W tym roku program zapowiada się bardzo ciekawie, a udział zapowiedzieli przedstawiciele wiodących w Polsce firm, którzy w codziennej praktyce wykorzystują rozwiązania jutra. Targi będą platformą do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń podmiotów na codzień dbających o nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w zarządzaniu w miastach.

ACO - lider w zarządzaniu wodami powierzchniowymi z przyjemnością przedstawi rozwiązania związane z gospodarowaniem wodą.

Dyrektor Jeremi Elżanowski, 22 października o 13.45 zaprezentuje wykład na temat inteligentnych systemów zarządzania wodami deszczowymi w miastach na przykładzie ACO City.

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia na targach!


Szczegóły wydarzenia
ACO. we care for water

Footer

TOP

O ACO

Silna marka na całym świecie. ACO oznacza profesjonalne odwodnienie, skuteczne oczyszczanie oraz kontrolowane rozsączanie lub ponowne użycie wody. Więcej...

ACO Na świecie

ACO jest obecne w ponad 40 krajach, posiada 30 zakładów produkcyjnych na czterech kontynentach. Więcej...

Kontakt

ACO Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5, Łajski, 05-119 Legionowo
tel.: 22 76 70 500 | e: info@aco.pl