Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Smart City Expo Poland 2021
21 - 22 października 2021 r. Warszawa

Współczesne miasta coraz częściej w zarządzaniu wykorzystują nowoczesne rozwiązania. Rozwijają się, śmiało sięgają po technologie jutra. Liczy się nie tylko efekt dnia dzisiejszego, ale ważne jest spojrzenie w głęboką perspektywę jutra.

Ochrona środowiska, zasoby naturalne, woda w miastach to problemy, z którymi musimy uporać się już dziś. Sama świadomość to za mało, ważne są konkretne działania z wykorzystaniem inteligentnych systemów i rozwiązań.

Czy istnieją technologie, produkty i usługi, służące do stworzenia lepiej zarządzanego, bardziej ekologicznego i przyjaznego mieszkańcom miasta?

Na te pytania szukają odpowiedzi organizatorzy i uczestnicy tegorocznej odsłony targów Smart City Expo Poland, które odbędą się w dniach 21-22 października w Warszawie. W tym roku program zapowiada się bardzo ciekawie, a udział zapowiedzieli przedstawiciele wiodących w Polsce firm, którzy w codziennej praktyce wykorzystują rozwiązania jutra. Targi będą platformą do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń podmiotów na codzień dbających o nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w zarządzaniu w miastach.

ACO - lider w zarządzaniu wodami powierzchniowymi z przyjemnością przedstawi rozwiązania związane z gospodarowaniem wodą.

Dyrektor Jeremi Elżanowski, 22 października o 13.45 zaprezentuje wykład na temat inteligentnych systemów zarządzania wodami deszczowymi w miastach na przykładzie ACO City.

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia na targach!


Szczegóły wydarzenia