Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.


Nowy, 2022 rok, rozpoczynamy ogólnopolskim cyklem spotkań „Osiedla w Polsce dziś i jutro”.

Domy, mieszkania, osiedla i całe dzielnice stały się nie tylko miejscem zamieszkania, ale także naszym miejscem pracy i wypoczynku. W ostatnim czasie zmieniło się spojrzenie na nasze miejsca życia. Mieszkanie stało się nie tylko miejscem do mieszkania, ale też biurem, szkołą, salą gimnastyczną czy salonem SPA.

Cykl „Osiedla w Polsce dziś i jutro” stawia sobie za zadanie dać odpowiedź na kilka najważniejszych pytań, jakie zadają sobie deweloperzy, architekci oraz inwestorzy.

Jak łączyć potrzeby wszystkich uczestników inwestycji? Jak mają powstawać dobre architektonicznie, piękne, ale i odpowiadające na potrzeby rynku mieszkania? Jak zadbać o dobrostan mieszkańców?

Będziemy między innymi w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie i Poznaniu, gdzie w case study postaramy się pokazać najlepsze rozwiązania urbanistyczne i projektowe w Polsce.

Przeprowadzimy Państwa po meandrach projektowania. Pokażemy doskonałe przykłady nowoczesnej architektury oparte na niezwykłych, funkcjonalnych projektach i nowoczesnej technologii.

Już 18 stycznia, w Gdańsku, zapraszamy do Garnizonu – nowej dzielnicy realizowanej w duchu mixed-use. Jest to sztandarowy przykład udanego projektu urbanistyczno - organizacyjnego: samowystarczalny, śródmiejski, otwarty projekt, gdzie harmonijnie współgrają ze sobą funkcje mieszkaniowe, biurowe i usługowe. Zapraszamy Państwa do serca dzielnicy, Starego Maneżu, który wpisuje się w potrzeby i oczekiwania mieszkańców nowego - starego Garnizonu.


Rafał
Cimiński

Kierownik Regionu

Rafal.Ciminski@aco.pl

tel. 601 264 172