Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Spotkanie Partnerów Biznesowych- Grupa PSA
19-20 listopada 2019 r. w Warszawie

autor: Jakub Bziuk

W dniu 19 listopada 2019 r. odbyło się spotkanie ACO Polska i Członków Grupy PSA podsumowujące już 15-letnią współpracę na rynku budowlanym.

Lata współpracy zostały uwieńczone zwycięskim meczem reprezentacji Polski w piłce nożnej na Stadionie Narodowym 3:2 z reprezentacją Słowenii, który mieliśmy przyjemność wspólnie obserwować.

Ponadto była to dla wszystkich niesamowita możliwość spotkania z ambasadorem marki ACO Mateuszem Maliną wielokrotnym mistrzem świata we freedivingu, który zaszczepił w nas przeświadczenie, że „limity są tylko w naszych głowach”.

To wydarzenie dodało nam wilu sportowych emocji, podkreślając nasz wkład w uzyskanie w ostatnich dniach nagrody ”BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU XX-LECIA”

Dziękujemy za liczne przybycie wszystkim gościom i organizatorom Grupie PSA.

Footer

O ACO

Silna marka na całym świecie. ACO oznacza profesjonalne odwodnienie, skuteczne oczyszczanie oraz kontrolowane rozsączanie lub ponowne użycie wody. Więcej...

ACO Na świecie

ACO jest obecne w ponad 40 krajach, posiada 30 zakładów produkcyjnych na czterech kontynentach. Więcej...

Kontakt

ACO Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5, Łajski, 05-119 Legionowo
tel.: 22 76 70 500 | e: info@aco.pl

TOP