Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Zapraszamy na światowy kongres EHEDG w Wielkiej Brytanii
21 - 22 listopada 2018

17.11.2018, Jakub Bziuk

ACO jest złotym sponsorem Światowego Kongresu EHEDG 2018. Temat Higienicznej Inżynierii i Projektowania (EHEDG), odbywający się w centrum wystawienniczym ExCel w Londynie w dniach 21 i 22 listopada, jest flagowym wydarzeniem Europejskiej Grupy Inżynierii Higienicznej i Projektowania (European Hygienic Engineering and Design Group - EHEDG), które organizowane jest co dwa lata w różnych miejscach na świecie.


Złoty Sponsoring ACO odzwierciedla zaangażowanie firmy w EHEDG oraz promowanie higienicznej inżynierii i wzornictwa w przemyśle spożywczym. ACO było pierwszym producentem systemów odwadniających, który został członkiem EHEDG i odegrało kluczową rolę w tworzeniu Sekcji Regionalnych EHEDG w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Chinach, Czechach oraz Rumunii. Obecnie pomaga w tworzeniu sekcji regionalnej w Australii.


Eksperci ACO dostępni na Światowym Kongresie EHEDG

Andy Buchan, Dyrektor Zarządzający oddziału, ACO UK & Irlandia

Andy Buchan, członek Komitetu Wykonawczego EHEDG UK i Irlandii, jest ekspertem w dziedzinie higienicznego odwodnienia w środowisku produkcji żywności i napojów.

Na Kongresie poprowadzi prezentacje na temat jak ważną role odgrywa higienicznie zaprojektowany system odwodnienia w środowisku przetwórstwa żywności i napojów, Andy ma ponad 20-letnie doświadczenie na temat odwodnień, pracował w Wielkiej Brytanii, USA i Europie.

Jan Václav, Business Support Account Manager, ACO Group

Jan Václav pracuje w Europie Zachodniej jako Business Support Account Manager.
Jan Václav będzie na miejscu, aby zapewnić wytyczne dotyczące zastosowania higienicznego projektu w odwodnieniu i doradzać w sprawie przyszłych wymagań dla przemysłu spożywczego i napojów.

Michal Backovsky, szef działu rozwoju biznesu, ACO Group

Michal Backovsky jest szefem ACO ds. rozwoju biznesu oraz nowym członkiem podkomisji ds. rozwoju regionalnego EHEDG.

Michal odgrywa kluczową rolę we wspieraniu EHEDG oraz promowaniu i wdrażaniu zasad projektowania higienicznego poprzez współpracę z ACO Group na całym świecie.

Kevin O'Connell, Business Support Account Manager, ACO Group

Kevin O'Connell jest ACO Business Support Account Manager dla regionu LatAm.
Kevin O'Connell będzie na miejscu, aby zapewnić specyficzne dla danego projektu wytyczne i porady ekspertów w zakresie specyfikacji higienicznie zaprojektowanego odwodnienia w przemyśle spożywczym i napojów.

Brett Ira, szef działu handlowego, ACO Group

Jako szef Zespołu Handlowego Grupy ACO, Brett Ira współpracuje bezpośrednio z rynkiem żywności i napojów na całym świecie.
Brett Ira pomaga organizacjom w pełni zrozumieć znaczenie określenia higienicznie zaprojektowanego systemu odwodnienia i zapewnia wytyczne dotyczące specyfikacji, które umożliwiają firmom stosowanie najlepszych praktyk w zakresie higienicznego projektowania w ich zakładach na całym świecie.

Jan Grznár, Product Manager, ACO Group

Jan Grznár, jako Product Manager, jest odpowiedzialny za pomoc producentom żywności i napojów w stosowaniu zasad projektowania najlepszych praktyk EHEDG poprzez portfolio przemysłowych produktów odwodnieniowych ACO.