Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

SZTUKA/ARCHITEKTURA:
maestria projektowania osiedli mieszkaniowych – RiverView.

30 września (czwartek) 2021 r.


 • godz. 13:00, Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku
  ul. Ołowianka 1, Restauracja Filharmonia:
  • arch. Klara Janicka APA Wojciechowski/Ceglane osiedle Riverview w Gdańsku,
  • Joanna Kwiatkowska VASTINT/Case study Riverview,
  • Tomasz Trzciński Cembrit/włóknocement w architekturze,
  • Rafał Cimiński ACO/Rozwiązania techniczne ACO w nowoczesnej architekturze kubaturowej,
  • autorski koncert pianisty i kompozytora Jana Szczurka,
  • wykwintny lunch w Restauracji Filharmonia.
 • godz. 15:00 ekskluzywne zwiedzanie osiedla Riverview.

Wyślij zgłoszenie

Partnerzy:
ACO, Cembrit, APA Wojciechowski, VASTINT

Jan Szczurek - pianista i kompozytor, absolwent gdańskiej Akademii Muzycznej Studiował „Kompozycja i Aranżacja” na: Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki Studia „Wokalno-Aktorskie” na: Studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej w Gdyni . W repertuarze koncertu pojawią się przede wszystkim autorskie kompozycje, zawierające fragmenty improwizowane, pojawią się też standardy jazzowe.

Klara Janicka, architekt prowadząca projekt Osiedle Riverview w Gdańsku. Od 2007 roku pracuje w biurze APA Wojciechowski Architekci, gdzie piastuje stanowisko starszego architekta. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej (2007 r.). W trakcie studiów w ramach programu ERASMUS studiowała również w Finlandii, na Tampere University of Technology (2004 r.) oraz odbywała zagraniczne praktyki studenckie w Municipality of Greater Amman w Jordanii (2005 r.) oraz w studio S.A.R.L. w Tunisie w Tunezji (2006 r.). W 2013 uzyskała uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. W 2017 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2019 jest członkiem SARP. Wzięła udział w wielu nagrodzonych projektach biurowych, handlowo-usługowych oraz mieszkaniowych, między innymi: Elektrownia Powiśle, Skyliner, „Latarnia” (Port Praski), Galeria Północna, Praga 306, Osiedle Reset (Warszawa), Riverview (Gdańsk) oraz Galeria Jurajska w Częstochowie oraz Galeria Malta w Poznaniu i Radom Office Park.


Nasi eksperci

Rafał
Cimiński

Kierownik Regionu

Rafal.Ciminski@aco.pl

tel. 601 264 172

Jeremi Elżanowski

Dyrektor Sprzedaży Region Północ

Jeremi.Elzanowski@aco.pl

Tel. 22 767 0 620

Kom. 695 777 620