Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

W ACO przemierzamy kilometry i pomagamy!

Kolejny już raz w ACO pomagamy przemierzając kilometry. Kontynuujemy piękną tradycję pomagania i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym charytatywnym wyzwaniu sportowym.

Tym razem chcemy osiągnąć cel 31 000 wspólnie wspólnie przebiegniętych/przejechanych/przepłyniętych:) kilometrów, a ACO wpłaci środki finansowe dla organizacji charytatywnej Herosi.

Fundacja Herosi realizuje marzenia dzieci chorych na choroby nowotworowe z Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, przywracając im uśmiech w czasie wolnym od zabiegów organizując wspaniałe spotkania z artystami, znanymi osobistościami, czy organizując przepiękne koncerty.

W ACO kochamy sport, akcje biegowe i wyprawy rowerowe i promujemy ideę aktywnego spędzania czasu, bo wiemy, że sport przynosi wiele dobrego. Sprawmy, aby tak jak rok temu, przyniósł dobro podwójnie!

Każdy może dołączyć do wyzwania, zbierać kilometry i pomagać spełniać marzenia dzieci chorujących na nowotwory wspierając ich proces leczenia. Weź udział w wyzwaniu ACO i podaruj dzieciom uśmiech.

CEL: 31 000 km z ACO

Kilometry można zbierać na kilka sposobów:

 • spacerując,
 • biegając,
 • pływając,
 • jeżdżąc na rowerze,
 • jeżdżąc na rolkach.

Poznaj fundację

Jak dołączyć do wyzwania?

 1. Jak dołączyć do wyzwania?
 2. Zainstaluj aplikację Strava na swój telefon lub tablet
 3. Zaloguj się lub załóż nowe konto
 4. Dołącz do klubu ACO Poland TEAM
 5. Obserwuj konto ACO Sp. z o.o.
 6. Dołącz do wyzwania "31 000 km z ACO"
 7. Rejestruj swoją aktywność i wspieraj osiągnięcie celu
Dołącz do klubu