Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Szkolenia Branżowe dla Projektantów

10 praktycznych webinarów, by projektowało się lepiej

„Szkolenia branżowe dla Projektantów” to cykl webinarów, na które zapraszamy projektantów by mogli usprawnić swoją pracę, polepszyć efektywność swojego projektowania, odpowiedzieć sobie na najczęściej zadawane pytania i rozwiać wątpliwości projektowe.

Prowadzący szkolenia to specjaliści w swoich branżach, wiodący producenci, którzy postanowili pomóc projektantom i architektom w codziennej pracy.

Co omówimy w trakcie webinarów?

  • Praktyczne przykłady
  • Narzędzia wspierające prace projektantów

ZAPRASZAMY NA WEBINAR ACO

2 grudnia 2020 roku o godzinie 11:00

zapraszamy na bezpłatne webinarium, przygotowane specjalnie dla uczestników BIM AKADEMII EFEKTYWNEGO PROJEKTOWANIA, którego tematem będzie:

Systemy zarządzania wodą deszczową i wodą wewnątrz budynków dla 13 aplikacji ACO City

Weź udział w webinarium ACO – formularz rejestracyjny

ACO - System zarządzania wodą wewnątrz zakładu przemysłowego i zewnętrzne systemy gromadzenia, podczyszczania i retencjonowania.

ACO oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania wodami powierzchniowymi, które mają za zadanie w zaplanowany sposób gromadzić, transportować, podczyszczać i ponownie uwalniać wodę deszczową do środowiska w celu przywrócenia naturalnej cyrkulacji wodnej. Nasz najnowocześniejszy system zrównoważonych rozwiązań jest praktyczny, oszczędny i pomaga zarządzać bezpieczeństwem wodnym zarówno dla ludzi, jak i środowiska.


Prowadzący:

Rafał
Cimiński

Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży i Projektowania

Rafal.Ciminski@aco.pl

tel. 601 264 172

Artur
Stańczak

Regionalny koordynator ds. kluczowych projektów

Artur.Stanczak@aco.pl

tel. 609 489 609

Rafał
Dudziak

Product Manager SWM

Rafal.Dudziak@aco.pl

tel. 22 129 15 97