Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Wieczór Architektoniczny w Katowicach

DATA SPOTKANIA | 07 GRU 2021

GODZINA | 17:00 – 19.30

MIEJSCE | COURTYARD BY MARRIOTT KATOWICE CITY CENTER – UNIWERSYTECKA 13, KATOWICE

Co inspiruje architektów i projektantów, jak tworzy się współczesne projekty przestrzeni publicznych? Jak technologia wspiera rozwiązania stosowane w budownictwie? To tylko niektóre tematy ciekawych, wieczornych spotkań z cyklu Wieczory ARCHitektoniczne, w czasie których toczą się rozmowy i dyskusje o polskiej architekturze i designie.

Przed nami ostatnie w tym roku, wieczorne spotkanie z architekturą i designem. Gościem specjalnym spotkania w Katowicach będzie Michał Leszczyński, architekt, wykładowca i założyciel pracowni Grupa 5 Architekci.

Partnerem wydarzenia jest ACO, a specjalną prezentację przedstawi Sebastian Ferdyn, Kierownik Sprzedaży Regionu Katowice.

Do zobaczenia w Katowicach!


Sebastian
Ferdyn

Kierownik Regionu

Sebastian.Ferdyn@aco.pl

Tel. 601 335 943

Footer

O ACO

Silna marka na całym świecie. ACO oznacza profesjonalne odwodnienie, skuteczne oczyszczanie oraz kontrolowane rozsączanie lub ponowne użycie wody. Więcej...

ACO Na świecie

ACO jest obecne w ponad 40 krajach, posiada 30 zakładów produkcyjnych na czterech kontynentach. Więcej...

Kontakt

ACO Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5, Łajski, 05-119 Legionowo
tel.: 22 76 70 500 | e: info@aco.pl

TOP