Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Wieczór Architektoniczny w Warszawie

02.12.2022 | godzina 17:00
MARZYCIELE I RZEMIEŚLNICY – BRACKA 25 III PIĘTRO, WARSZAWA

Kolejny z cyklu Wieczorów Architektonicznych, których Parterem jest ACO, odbędzie się 2 grudnia 2021 w Warszawie. To przedostatnie wieczorne spotkanie z architekturą i designem w tym roku, w czasie którego będzie dużo o dobrej, polskiej architekturze poprzez udział najlepszych w ostatnich latach polskich biur projektowych. Nie zabraknie też nawiązania do nowoczesnych rozwiązań stosowanych w budownictwie oraz wnętrzarstwie.

Wyjątkowym gościem Wieczoru Architektonicznego będzie Przemo Łukasik, architekt i założyciel autorskiej pracowni architektonicznej medusagroup.

Kameralne spotkania z architekturą i designem w tle, to wyjątkowa okazja do rozmów i poznania polskiej architektury oraz nowoczesnych rozwiązań w budownictwie. To także bogate źródło wiedzy i inspiracji dla całej branży architektów i projektantów.


Tomasz Lizun

Dyrektor Sprzedaży Region Południe

Tomasz.Lizun@aco.pl

Tel. 508 362 896

Michał Wiśniewski

Product Manager BD

Michal.Wisniewski@aco.pl

tel. 797 496 451

Jakub Bziuk

Specjalista ds. Marketingu

Jakub.Bziuk@aco.pl

tel. 22 76 70 561
kom. 505-447-349