Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO Drain® Multislot 150
Niski kanał grzebieniowy monolityczny


Zalety produktu

  • system z polimerobetonu, łatwy do uszczelnienia
  • system odporny na korozję
  • szybki i łatwy proces montażu systemu
  • brak elementów ruchomych, które mogą powodować hałas
  • ACO DRAIN® Multislot dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych (naturalny, szary, antracytowy)
  • zalecane rozwiązanie do powierzchni betonowych, jak i asfaltowych

ACO Drain® Multislot 150 - niski kanał grzebieniowy monolityczny

Piotr Druszkowski
Kierownik Regionu Olsztyn

Piotr.Druszkowski@aco.pl

tel. 607 664 716

Rafał Cimiński
Kierownik Regionu Gdańsk

Rafal.Ciminski@aco.pl

tel. 601 264 172

Sebastian Biliński
Kierownik Regionu Szczecin

Sebastian.Bilinski@aco.pl

tel. 601 335 948

Beata Falkowska
Kierownik Regionu Poznań

Beata.Falkowska@aco.pl

tel. 601 335 941

Kamila Pawelec
Kierownik Regionu Warszawa

Kamila.Pawelec@aco.pl

tel. 693 029 201

Mariusz Trubalski
Kierownik Regionu Lublin

Mariusz.Trubalski@aco.pl

Tel. 601 335 944

Paweł Gosławski
Kierownik Regionu Łódź

Pawel.Goslawski@aco.pl

tel. 514 913 696

Małgorzata Gajewska
Kierownik Regionu Wrocław

Malgorzata.Gajewska@aco.pl

Tel. 609 511 290

Adam Zapała
Kierownik Regionu Kraków

Adam.Zapala@aco.pl

Tel. 601 335 942

Sebastian Ferdyn
Kierownik Regionu Katowice

Sebastian.Ferdyn@aco.pl

Tel. 601 335 943

O ACO

Silna marka na całym świecie. ACO oznacza profesjonalne odwodnienie, skuteczne oczyszczanie oraz kontrolowane rozsączanie lub ponowne użycie wody. Więcej...

ACO Na świecie

ACO jest obecne w ponad 40 krajach, posiada 30 zakładów produkcyjnych na czterech kontynentach. Więcej...

Kontakt

ACO Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5, Łajski, 05-119 Legionowo
tel.: 22 76 70 500 | e: info@aco.pl

TOP