Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Szanowna Pani/ Szanowny Panie

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Jesteśmy przekonani, że będzie to dla Państwa interesujące doświadczenie, a rezultaty przyczynią się do doskonalenia naszej dotychczasowej współpracy.
Dodatkowo - ze względu na uniwersalność zastosowanej metodologii i zdobyte podczas warsztatu doświadczenia - będziecie Państwo mogli zastanowić się nad Propozycją Wartości, jaką dostarczacie swoim partnerom biznesowym.

Podczas warsztatu m.in:

  • Przedstawimy Państwu perspektywę naszych procesów i interakcji z Państwa biznesem;
  • Określimy, które elementy są wartością dodaną, a które jej nie dodają;
  • Wypracujemy krytyczne czynniki sukcesu dla powodzenia projektów, które Państwo prowadzicie Zidentyfikujemy Państwa oczekiwania na poszczególnych etapach procesu;
  • Zbierzemy inspiracje w zakresie ew. zmian naszych procesów zmierzających do zwiększenia wartości, jaką dodaje współpraca z ACO.

Z wyrazami szacunku,

Tomasz Łapa


Warsztat przeprowadzą

Radosław Drzewiecki
CEO Leanpassion

LEADERSHIP – PARADOKSALNA SYNERGIA EMPATII I ZDOLNOŚCI DO ADAPTACJI
Skuteczni liderzy stanowią obecnie jedno z kluczowych ogniw do wzrostu organizacji. To właśnie oni kreują efektywne i angażujące środowisko pracy, które ma ogromny wpływ na efektywność zespołów i całej firmy, niezależnie od branży w której są dziś, bądź w której będą w przyszłości. Radek w swoim wystąpieniu opowie o tym, co wpływa na produktywność i zaangażowanie zespołu, omówi oczekiwania pracowników wobec bezpośrednich przełożonych oraz pokaże na przykładach, jak ogromna jest w organizacji rola liderów i w jaki sposób mogą oni wpływać na swoje zespoły. Dzisiaj organizacje poszukują skutecznych liderów na każdym poziomie zarządzania, którzy potrafią zbudować zwycięskie zespoły i podłączać je to kontekstu strategicznego organizacji. Co odróżnia wybitnych liderów od dobrych? Paradoksalne połączenie empatii i zdolności do adaptacji.


Anna Morzy-Brzosko
Transformation Manager

Tomasz Łapa
Dyrektor Zarządzający
ACO Sp. z o.o.


Emilia Biała
Trener instruktorów freedivingu


9-cio krotna rekordzistka Polski i wicemistrzyni świata we freedivingu, trener oddechu. Emilia posiada wieloletnie doświadczenie pracy w środowisku biznesowym. Od 2015 roku dzieli się pasją do freedivingu i pracy z oddechem ze studentami z różnych stron świata. Obecnie stacjonuje w Deepspot, najgłębszym symulatorze warunków nurkowych w Europie.

Podczas wieczornego spotkania przeprowadzi prelekcję pt. „Bądź jak woda”. Czy można się uspokoić na żądanie i jakie narzędzia daje nurkowanie na wstrzymanym oddechu?

Termin warsztatów:
4-5 kwietnia 2022 r.

Miejsce:
DeepSpot Mszczonów

Warsztat zostanie przeprowadzony w przestrzeni konferencyjnej basenu nurkowego przeznaczonego do freedivingu i nurkowania sportowego. Obserwując co dzieje się ma głębokość 45,4 metrów Deepspot będziemy mogli uczestniczyć kolacji i poznać świat freediverów.

Dzień 1

17:00 przyjazd i zakwaterowanie
18:00 wspólna kolacja
19:00 otwarcie warsztatów i wystąpienia Prelegentów
22:00 zakończenie kolacji


Dzień 2

09:00 przywitanie
09:30-13:00 praca warsztatowa w grupach część 1
13:00-14:00 lunch
14:00-16:00 praca warsztatowa w grupach część 2
16:00-16:30 zakończenie

Proszę o potwierdzenie obecności do dn. 16 marca (środa) celem bezkosztowej rezerwacji hotelu.

Organizatorzy i partnerzy