Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Dzień Dziecka 2023 - Całe ACO czyta dzieciom o żabach!


Z okazji Dnia Dziecka zespół ACO Polska przygotował swoim dzieciom niespodziankę! W kontekście systemu ochrony płazów i małych zwierząt - ACO PRO, który został stworzony przez ACO Polska, zostaliśmy patronem medialnym niezwykłej publikacji edukacyjnej dla dzieci "Płazy. To nie jest zwykła książka o żabach" autorstwa Katarzyny Moryc.

Zespół lektorów złożony z pracowników @ACO Polska postanowił przybliżyć dzieciom treści zawarte w tej publikacji i nagrał książkę w formie audio - ACOBooka, który podczas wakacyjnych podróży lub zabawy, pozwoli wysłuchać tej przepięknej historii o płazach. Jest to wyjątkowe doświadczenie, które na pewno będzie cieszyć wszystkich małych odkrywców.

Publikacja autorstwa Katarzyny Moryc zdecydowanie wyróżnia się spośród innych publikacji o żabach. Jest to pełen wiedzy zbiór informacji na temat płazów, zarówno tych egzotycznych, jak i tych, które zamieszkują naszą piękną Polskę. Jest to idealna lektura zarówno dla małych, jak i dużych miłośników płazów.

Dlaczego tak ważne jest bezpieczeństwo płazów i małych zwierząt?

Otóż, systemy ochrony płazów i małych zwierząt mają ogromne znaczenie dla ochrony gatunków oraz bezpieczeństwa publicznego. Tworzenie takich systemów to skuteczny sposób na ochronę i przetrwanie tych pięknych stworzeń!

Czym jest System ochrony płazów i małych zwierząt - ACO PRO?

To zbiór specjalnych rozwiązań, które mają na celu zapewnienie bezpiecznych korytarzy migracyjnych dla zwierząt. Sezonowe migracje pomiędzy środowiskiem lądowym a terenami składania skrzeku często kończą się tragicznie dla płazów. Zwierzęta te przemieszczają się wolno i niejednokrotnie giną pod kołami pojazdów. Dzięki systemowi ACO PRO, zwierzęta mają bezpieczne przejścia, które minimalizują ryzyko potrąceń.

Jeśli jesteś zainteresowana /zainteresowany systemem ochrony płazów i małych zwierząt ACO PRO, zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.aco.pl/produkty/system-ochrony-plazow-i-malych-zwierzat. Znajdziesz tam więcej informacji na ten temat.

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany ofertą systemu ACO PRO wypełnij formularz. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, a w odpowiedzi na maila otrzymasz link do pobrania ACOBooka!

Posłuchaj próbki możliwości naszych wspaniałych lektorów!


Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Przeanalizujemy Pani/Pana potrzeby i w ciągu 48 godzin wyślemy ofertę.

ACO Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5, Łajski, 05-119 Legionowo
tel.: 22 76 70 500 | e: info@aco.pl

Formularz kontaktowy

ACO PRO

Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych (RODO) oraz obowiązek informacyjny znajdują się znajdują się na www.aco.pl/polityka-prywatnosci
Captcha image
Nie jestem robotem