Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Natura jako projektant

"Jako projektant, projekt ACO był dla mnie wyzwaniem. Szczególnie interesujące było zanurzenie się w tym codziennym obiekcie, który zazwyczaj kojarzy się z rozwojem technicznym, a nie z aspektem projektowym. Projekt dotyczył zarówno wymiaru estetycznego, jak i technicznego oraz zrównoważonego rozwoju. Powstała tożsamość architektoniczna, która tworzy więź społeczną i ekologiczną. Firma ACO dała mi kreatywną swobodę w proponowaniu i tworzeniu imponującego i oryginalnego projektu". - Franck Magné

Dzięki motywowi organicznemu, ruszt równie dobrze wtapia się w środowisko mineralne jak i pflanzliche. Dzięki stopowi żelaza i witrynie Kohlenstoff wygląd pozostaje taki sam nawet w różnych warunkach pogodowych. Rdza wtapia się w otoczenie, czy to w naturę, czy też w architektonicznie wysokiej jakości projekty budynków i placów.