Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Eurogastro Międzynarodowe Targi Rozwiązań dla Branży HoReCa


ACO na targach EuroGastro 2022

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro odbędą się 17, 18 i 19 maja 2022 r. w Nadarzynie pod Warszawą. Obiektem goszczącym to wydarzenie będzie Ptak Warsaw Expo, największy obiekt targowy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, położony przy drodze ekspresowej S8 i około 10 minut od lotniska Okęcie.

Targi EuroGastro to najlepsza okazja w Polsce, podczas której profesjonaliści z branży gastronomicznej mogą zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dedykowanymi dla branży. To okazja do przyjrzenia się nowościom w zakresie sprzętu i technologii, produktów i półproduktów, napojów i alkoholi, wyposażenia restauracji oraz projektowania i wyposażania kuchni komercyjnych.

Na naszym stoisku zaprezentujemy produkty ACO zaprojektowane dla kuchni komercyjnych zapewniające wysoki poziom higieny żywności oraz bezpieczną i wydajną pracę w kuchni, a także zapewnimy doradztwo w zakresie projektowania i wdrażania rozwiązań odwadniających w kuchniach komercyjnych.

Poznaj naszą ofertę

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska ACO na EuroGastro 2022.

Bezpłatne bilety branżowe dostępne są na stronie: https://eurogastro.com.pl/rejestracja/


Michał Wiśniewski

Product Manager BD

Michal.Wisniewski@aco.pl

tel. 797 496 451

Jeremi Elżanowski

Dyrektor Sprzedaży Region Północ

Jeremi.Elzanowski@aco.pl

Tel. 22 767 0 620
Kom. 695 777 620

Tomasz Lizun

Dyrektor Sprzedaży Region Południe

Tomasz.Lizun@aco.pl

Tel. 508 362 896

TOP