Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO Partnerem wystawy organizowanej przez Agencję Promocji Zieleni - agendę Związku Szkółkarzy Polskich, jednej z najważniejszych imprez targowych w Polsce dedykowanej projektantom i osobom związanym z projektowaniem zieleni.

Targi ZIELEŃ TO ŻYCIE to jedyne w swoim rodzaju Wydarzenie przygotowywane co roku w Warszawie na przełomie sierpnia i września przez Związek Szkółkarzy Polskich oraz Agencję Promocji Zieleni. Znane i cenione w kraju i zagranicą. Tym razem jednak organizatorzy w sposób szczególny traktują to wydarzenie, które zostało powołane równo 30 lat temu w celu popularyzacji drzew, krzewów, bylin i innych roślin, a także ogrodów i terenów zieleni. Trzydziestym urodzinom najbardziej zielonych targów w Polsce towarzyszyć będzie bogaty program branżowych spotkań i szkoleń, które mają przynieść solidną porcję informacji oraz odpowiedzi na ważkie pytania dotyczące przyszłości. Zapraszamy do odwiedzenia ogrodu pokazowego o pow. 300 mkw z przykładowymi bioróżnorodnymi rabatami, w którym zaprezentujemy nasze systemy do regulacji i zarządzania wodą wokół domu i w ogrodach deszczowych. Ogród będzie dostępny dla odwiedzających przez cały czas trwania targów!

Zaproszenie na warsztaty z projektowania odwodnień
z programem Gardenphilia DESIGNER
podczas Targów i Wystawy "Zieleń to Życie"

Podczas 30. Międzynarodowych Targów Roślin, Technologii Ogrodniczej i Architektury Krajobrazu „Zieleń to Życie” (Green is Life)’ 2023 odbędą się warsztaty z projektowania odwodnień z programem Gardenphilia DESIGNER.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli zaprojektować odwodnienie z wykorzystaniem systemów ACO. Warsztaty są bezpłatne dla uczestników Targów.

TERMIN: 1.09.2023, godz. 10:45

Zapisz się na warsztaty!

Systemy ACO do regulacji i zarządzania wodą wokół domu oraz w ogrodach deszczowych – do obejrzenia w ogrodzie pokazowym.

Ogrod-pokazowy-lokalizacje

Targi i ogród pokazowy:

Termin targów: 31 sierpnia - 2 września 2023 r

Godziny otwarcia targów:
31 sierpnia (czwartek) 9.00-17.00 – dzień dla profesjonalistów
1 września (piątek) 9.00-17.00 – dzień dla profesjonalistów
2 września (sobota) 9.00-16.00 – dzień dla profesjonalistów i hobbystów

Miejsce: Centrum EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Zarejestruj się!

Warsztaty z projektowania systemów odwodnień z programem Gardenphilia Designer

Termin warsztatów: 1.09.2023, godz. 10:45

Miejsce: Centrum EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Zapisz się!