Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Hilton Garden Inn Kraków Airport

Hilton Garden Inn Kraków Airport znajduje się bezpośrednio przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków-Balice, co zapewnia optymalną lokalizację z punktu widzenia dostępności i logistyki. Projekt ten jest idealnie dostosowany do potrzeb podróżnych oraz osób odwiedzających miasto w celach biznesowych, ze względu na bliskość do głównych dróg komunikacyjnych oraz szybki dostęp do centrum Krakowa, które jest oddalone o około 12 km.

Architektura budynku wyróżnia się nowoczesnym designem, wykorzystującym przede wszystkim materiały takie jak szkło i metal, co nadaje strukturze lekkość oraz współczesny charakter. Transparentność fasad jest istotnym elementem projektu, integrującym wnętrze z zewnętrznym krajobrazem i wprowadzającym dużą ilość światła naturalnego do wnętrza. Jest to szczególnie istotne w kontekście wykorzystania przestrzeni publicznych takich jak lobby, restauracja czy strefy wypoczynkowe.

Zastosowane rozwiązanie firmy ACO:

W celu podniesienia jakości separacji tłuszczu w obiekcie zainstalowano urządzenie LipuSmart-P-OA NS 10. Separator tłuszczu pracuje wykorzystując grawitację (różnicę gęstości). Oznacza to, że cięższe składniki wody odpadowej (muły, zanieczyszczenia w formie stałej) opadają na dno, a lżejsze elementy jak tłuszcze organiczne i oleje flotują na powierzchnię zebranego ścieku i tworzą warstwę.
W momencie opróżniania separatora stwardniała warstwa może być trudna do usunięcia, dlatego oferujemy bardziej zaawansowane urządzenia.

Stężała warstwa tłuszczu w separatorze może zostać rozdrobniona poprzez użycie dyszy wysokociśnieniowej o mocy do 175 bar, umieszczonej w specjalnej rotacyjnej głowicy czyszczącej. Homogenizowany tłuszcz zostaje w ten sposób przygotowywany do łatwego odessania. Zależnie od sytuacji na miejscu, zawartość separatora może zostać odessana poprzez sztywno zainstalowaną rurę ssącą lub przy pomocy pompy wyporowej zamontowanej bezpośrednio na separatorze tłuszczu.

Do opróżniania separatora LipuSmart-P-OA NS 10 wykorzystuje się bezpośrednie odsysanie poprzez rurę z szybkozłaczką, która może być wyprowadzona np. na ścianę, czyszczenie odbywa poprzez uruchomienie myjki wysokociśnieniowej zainstalowanej wewnątrz urządzenia. Sterowanie procesem odbywa się w sposób automatyczny. Po czyszczeniu urządzenie napełniamy czystą wodą. Eksploatacja odbywa się z bez emisji nieprzyjemnych zapachów.