Nagrody otrzymane przez firmę ACO

Produkt Roku 2018 dla Stormbrixx SD

ACO Stormbrixx SD uzyskał tytuł "Produktu Roku" w kategorii Elementy instalacji pneumatycznych, hydraulicznych, c.o. oraz kanalizacyjnych.


Oskar rynku materiałów budowlanych trafia do ACO

Podczas wiodących na świecie targów architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2019 w Monachium, ACO otrzymało najważniejszą nagrodę w branży budowlanej. Już po raz drugi od 2011 r. ACO otrzymało najwyższą nagrodę w branży materiałów budowlanych - BaustoffMarkt-Oskar.


ACO nagrodzone Architects' Darling 2018

ACO nagrodzone Architects' Darling 2018 w kategorii "Otwarte rozwiązania drenażowe dla krajobrazu / Rozwiązania dla ogrodu". W kategoriach "Technologia drenażu" i "Dostępność" ACO zajęło drugie miejsce.


ACO Polska zostało uhonorowane tytułem Fabryka Roku 2018!

Niezależne jury zdecydowało, że tytuł Fabryka Roku 2018 w kategorii Zielona Fabryka trafi do ACO Polska doceniając tym samym nasze systemowe rozwiązania z zakresu Zarządzania Wodami Opadowymi w tym ACO Stormbrixx SD, higieniczne rozwiązania dla przemysłu spożywczego ACO HygieneFirst oraz ekologicznego podejścia w zakresie ochrony płazów ACO PRO.


Konsumencki Lider Jakości 2018

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną.


STEIN IM BRETT AWARD

Zwycięzca Tragów IFAT w Monachium − Najlepszy Producent 2018

Nagrody Stein im Brett IBAU GmbH w kategoriach:

  • odwodnienia dachów płaskich
  • odwodnienia zewnętrzne
  • zagospodarowanie wody deszczowej
  • inżynieria lądowa


Red Dot Design Award 2015

Podłużny ACO Drainlock został nagrodzony międzynarodowym znakiem jakości wzornictwa - Czerwoną Kropką - w prestiżowym konkursie Red Dot Design Award.


iF International Forum Design

ACO Multiline Drainlock został nagrodzony za najlepszy produkt w kategorii „Produkt/Technologia Budownictwa” przez iF International Forum Design 2015.


Architect`s Darling 2014

Firma ACO otrzymała nagrodę od Architect`s Darling w kategorii: technologia odprowadzania wody.


German Design Council

ACO Saku B125 został doceniony przez German Design Council i otrzymał nagrodę za najlepszy projekt w 2015 roku.


Red Dot Design Award 2015

REDDOT DESING 2010, IFAT 2009, IFAT 2010


Iconic Awards 2014

ACO otrzymało "Iconic Awards 2014" w kategorii Building Technologies za nowy ruszt ze stali nierdzewnej Drainlock z podłużnymi prętami. Nowy produkt ACO łączy w sobie elegancki design z najwyższą funkcjonalnością.


Tytuł DOBRA MARKA 2013

Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii „Systemy odwodnień i oczyszczania ścieków” nadawany przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej.


Certyfikat NOWOCZESNY PRACODAWCA

to wyraz uznania za otwartość i próbę szukania kompromisowych rozwiązań, jak również korzystania z nowości technologicznych.


Czasopismo Łazienka - Wybór roku 2011

ACO Laureatem nagrody Wybór Roku 2011 Magazynu "Łazienka"


Gazele Biznesu 2009

Firma ACO wraz z X edycją rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw, przynależy do elitarnego grona Gazel Biznesu 2009


Przedsiębiorstwo na Medal 2009

Kapituła Konkursu "Przedsiębiorstwo na Medal 2009" przyznała firmie ACO brązowy laur.


"Euro Leader" i "Lider rynku" 2009

Firma ACO otrzymała nagrodę X Konkursu Promocyjnego LIDER RYNKU 2009 EURO LEADER w kategorii "Produkt" za najlepszy w Polsce produkt - Separatory oleju ECO-PLUS.


Diamenty Forbes 2009

Redakcja miesięcznika Forbes i firmy Dun & Bradstreet przyznała firmie ACO tytuł DIAMENT FORBES 2009. Przyznawany jest on przedsiębiorstwom, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.


TOP